Post: [SPRZEDAM] Klucze Steam CS:GO i dużo innych!
Użytkownik: kondziotzo
Typ Otrzeżenia: Nieprzestrzeganie regulaminu forum/działu.
Otrzymane Punkty Karne: 1

Notka Administracyjna:Wiadomość do Użytkownika:Oryginalna Treść Postu:
Witajcie, mam na sprzedaż klucze steam. Są one nieużywane, po wpisaniu na steamie gra automatycznie zostanie Wam dodana do biblioteki.
Co do kluczy posiadam ich na prawdę dużo, np.Cs;go, 1.6, Mafia II, Company of Heroes II oraz na prawdę wiele więcej, odezwij się jakiego klucza szukasz, a powiem Ci czy mam taki na stanie.
Co do płatności i cen. Na prawdę niskie, dla przykładu, cd key cs:go zaledwie 20 zł. Płatności : PSC, oraz sms. Jednak sms sporo drożej. W przyszłości, gdy interes zacznie się rozwijać utworze sklep internetowy, i wprowadzę płatności przelewem.
A teraz może najciekawsze Wasze pytanie. Skąd mam te klucze i dlatego tak tanio? Na to pytanie dokładnie nie mogę odpowiedzieć, ale klucze te są LEGALNIE zdobyte, nie z żadnych kradzieży bez gwarancji działania klucza. Kupując wiesz, że klucz zadziała. A dlaczego tak tanio? Za cs:go płacę po 2 euro więc 20zł to i tak duży zarobek jak dla mnie :).
Gwarancją działania kluczy są moi zaufani klienci, lecz oczywiście nie wiem jak Wam udowodnić, że takowi są. Ale mam nadzieję, że jeden zaufa, rozpowie dalej i to się jakoś rozejdzie.

KONTAKT :
Tylko na GG: 52448349

Tutaj nie odpowiem gdyż zajrzałem tutaj by napisać temat!