Serwery wiaderko.com Zwiń / Rozwiń kategorię

HashJama [TP] 193.33.176.148:27015 | tp.wiaderko.com status serwera HashJama [TP] połącz

HashJama CS:GO [DM] 193.33.176.53:27015 | dm.wiaderko.com status serwera HashJama CS:GO [DM] połącz

HashJama CS:GO [FFA] 193.33.176.15:27015 | ffa.wiaderko.com status serwera HashJama CS:GO FFA [FFA] połącz

HashJama [TeamSpeak 3] 62.210.99.220:9987 | ts.wiaderko.com status serwera HashJama [TP ELITE] 62.210.99.220:27015 połącz

SPONSOR:
pukawka.pl

Nabór na JUNIOR ADMINA forum - Więcej informacji > Klik <
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 36
 1. #1
  młodszy pro Awatar Drill
  Dołączył
  Jul 2007
  Posty
  2,709
  Thanks
  126
  Thanked 269 Times in 167 Posts

  Domyślnie Bindy - co to jest, jak z tego korzystać plus przydatne bindy.

  BINDY - co to jest, jak z tego korzystać? Ciekawe bindy

  SPIS TREŚCI:

  1. Wstęp
  2. Co to jest bind?
  3. Edycja Ustawień Klawiszy.
  4. Bindy
  5. Credits


  1. Wstęp
  Na początku chciałem zaznaczyć, że ten poradnik kierowany jest głównie dla początkujących (są w ogóle tacy?) ale także gracze ciut bardziej zaawansowani odnajdą tu coś dla siebie. Poniższy poradnik to mieszanka różnych materiałów z innych tutoriali, które możemy odnaleźć tu na forum i także na innych stronach. Dorzuciłem także coś od siebie. A teraz do rzeczy...

  2. Co to jest bind?
  W wielu poradnikach dotyczących głównie skryptowania pisze, że bind to inaczej komenda definiująca (podpinająca) inną komendę pod dany klawisz, po naciśnięciu którego komenda zdefiniowana jest wykonywana w grze. I to prawda. To dzięki tej magicznej komendzie nasza postać z gry wykonuje to, co my jej "nakazujemy" wciskając odpowiednie klawisze. Ale teraz coś innego: jak wygląda w praktyce to całe podpięcie komendy pod dany klawisz? Jak się okazuje - banalnie prosto. Wzór wygląda tak:
  bind "KLAWISZ" "komenda"
  stosując ten schemat z łatwością będziemy edytować ustawienia klawiszy w grze, ale o zmienianiu będzie trochę później. Aby przetestować komendę bind odpalmy Counter-Strike'a (najlepiej stwórzmy serwer przez New Game) i po wczytaniu mapy uruchamiamy konsolę gry (domyślnie klawiszem [~]. Znajduje się on pod Esc) i wpisujemy do konsoli poniższą rzecz:
  bind "p" "say TEST KOMENDY BIND"
  klikamy ENTER. Wyłączamy konsolę i wciskamy klawisz P. Po jego wciśnięciu powinien pojawić się napis na czacie: TEST KOMENDY BIND. Jeśli tak się nie stało, uruchamiamy konsolę i wpisujemy jeszcze raz:
  bind "p" "say TEST KOMENDY BIND"
  jednocześnie zwracając uwagę na cudzysłowy. Znów wciskamy ENTER i potem P. Jeśli nadal nic nie pokazuje się na czacie, sprawdźmy jeszcze wartości komend hud_saytext i hud_saytext_internal. Wartość tej drugiej komendy powinna wynosić 1.

  Aby przywrócić domyślną kontrolę (tj. sprzed testowania binda) wpisujemy w konsolę komendę
  exec config.cfg
  Przywróci to nasze domyślne ustawienia z configa gry. I tu właśnie mała wzmianka: Plik config.cfg zawiera nasze wszystkie ustawienia klawiszy. Znajduje się on w folderze cstrike. Warto też wspomnieć o pliku userconfig.cfg który warto sobie stworzyć w folderze cstrike. Do niego możemy zapisywać różne inne użyteczne ustawienia, takie jak np. ustawienia grafiki czy też ustawienia rate w grze. Ale to tak na marginesie.


  3. Edycja Ustawień Klawiszy
  Na tym polu mamy aż trzy możliwości edytowania kombinacji klawiszowych w grze (nie licząc programów typu CFG Editor). Pierwsza to standardowa zmiana sterowania, którą wybieramy przez Menu (Options -> Keyboard). Druga - to zmiana ustawień za pomocą konsoli gry (dla przypomnienia włączamy ją klawiszem [~] pod Esc. Wymagana jest do tego znajomość komend.) Trzecia opcja, to edycja pliku config.cfg znajdującego się w katalogu cstrike. Możemy otworzyć go za pomocą dowolnego edytora tekstu, np. Notatnika. Poniżej jest przedstawiony screen klawiatury i myszki z nazwami poszczególnych klawiszy. Ułatwi to edycję bindów dwiema ostatnimi metodami.  Oczywiście same nazwy klawiszy to nie wszystko. Poniżej kilka stron, na których odnajdziecie opis wszystkich ważniejszych komend, które można wykorzystać w bindowaniu. Oczywiście z wyjaśnieniem, co one robią ;)

  Z tej strony tylko paragraf "I. DOSTĘPNE KOMENDY"!

  Board Counter-Strike.PL :: Zobacz temat - [PORADNIK] Fps, komendy, grafika etc
  4. Bindy
  Ta sekcja przeznaczona jest na różne bindy które przydadzą się innym lub nie :) Nie ma tu jakichś nadzwyczajnych rzeczy, po prostu to co albo odnalazłem na googlach albo wygrzebałem z configa albo znalazłem na forum. Podzieliłem to jeszcze na bindy dla graczy i adminów. Różnica polega na tym, że bindy dla graczy mogą wykorzystać także admini, bo oni też są przecież graczami, ale w drugą stronę to już nie działa :)


  GRACZE FastBuy (szybkie kupowanie broni)
  Najbardziej podstawowa rzecz na dzisiejszych serwerach, gdzie czas kupowania broni wynosi np. 20 sekund, a taki nowicjusz zamotał się w menu kupowania. Wreszcie odnalazł tę broń, którą chciał, klika na nią i... pojawia się napis: Dozwolony czas kupowania broni upłynął! Co zostaje wtedy? Albo trzymać się drużyny w nadziei że skroimy broń na zabitym wrogu, albo czekać do nowej rundy. Chyba że klikniemy na automatyczne kupowanie lub... zbindujemy sobie kupowanie danej broni pod dany klawisz. Musimy oczywiście znać komendę do danej broni, którą chcemy sobie zbindować. Więc poniżej z lewej mamy komendy wywołujące te bronie przy kupowaniu a z prawej ich nazwy.

  "glock" - Pistolet Glock18

  "usp" - Pistolet USP 45 Tactical

  "p228" - Pistolet P228

  "deagle" - Pistolet Desert Eagle

  "fn57" - Pistolet Five-Seven

  "elites" - Pistolety Dual Beretta 96g Elite

  "m3" - Strzelba (shotgun) Benelli m3 super90

  "xm1014" - Strzelba (shotgun) Benelli XM1014

  "tmp" - Pistolet maszynowy TMP

  "mac10" - Pistolet maszynowy Mac-10

  "mp5" - MP5 Navy

  "ump45" - UMP 45

  "p90" - P90 SMG

  "galil" - Karabin Galil

  "famas" - Karabin Famas

  "ak47" - Karabin szturmowy AK-47 Kałasznikow

  "m4a1" - Karabin szturmowy M4A1

  "sg552" - Karabin szturmowy SIG SG-552

  "aug" - Karabin szturmowy Steyr Aug (Bullup)

  "scout" - Karabin Snajperski Steyr Scout

  "sg550" - Karabin snajperski SIG SG-550

  "awp" - Karabin Snajperski Arctic Warfare Magnum (AWM/AWP)

  "g3sg1" - Karabin snajperski H&K G3/SG-1

  "m249" - Ciężki Karabin Maszynowy M249

  "primammo" - amunicja do broni podstawowej (karabin)

  "secammo" - amunicja do broni dodatkowej (pistolet)

  "vest" - Kamizelka

  "vesthelm" - Kamizelka + Hełm

  "defuser" - narzędzia do rozbrajania bomby (dla CT)

  "nvgs" - noktowizor

  "shield" - tarcza (dla CT)

  "flash" - granat oślepiający

  "hegren" - granat HE (odłamkowy, czy jak tam kto woli wybuchowy)

  "sgren" - granat dymny
  Poniżej przykładowy FastBuy na bronie z mojego configa. Nie mam zbindowanych wszystkich pukawek bo po co mi to? Tylko te najważniejsze :) W przykładzie użyte są klawisze od F5 do F12.

  bind "F5" "deagle"
  bind "F6" "usp"
  bind "F7" "glock"
  bind "F8" "famas"
  bind "F9" " galil"
  bind "F10" "m4a1"
  bind "F11" "ak47"
  bind "F12" "awp"
  Oczywiście musimy kupić też amunicję :) Możemy to zrobić albo klawiszami "," i "." których domyślna konfiguracja wygląda tak:

  bind "," "buyammo1"
  bind "." "buyammo2"
  Amunicję kupujemy też za pomocą klawiszy B -> 6 i B -> 7. Ale możemy sprawić tak, że wciskając wcześniej wymienione klawisze tylko raz (te "," i ".") będziemy mieć komplet amunicji. Wystarczy zastąpić komendy buyammo1 i buyammo2 komendami primammo i secammo. Wygląda to tak:

  bind "," "primammo"
  bind "." "secammo"
  .

  Przydatnymi kombinacjami jest też kupowanie kompletu granatów jednym klawiszem. U mnie jest to BACKSPACE. Wygląda to tak:

  bind "BACKSPACE" "hegren; flash; flash; sgren"
  Możemy też zbindować sobie kupowanie kamizelki + hełmu, kamizelki i narzędzi do rozbrajania bomby na jeden klawisz. Oczywiście kamizelka + hełm lub kamizelka będzie kupowana w zależności od ilosci posiadanych pieniędzy, a narzędzia do rozbrajania bomby dostępne są tylko dla antyterrorystów. W przykładzie użyto klawisza ENTER

  bind "ENTER" "vesthelm; vest; defuser"
  Teraz kompletnie uzbrojeni możemy zaczynać rundę :) A tymczasem pora na coś z innej beczki.


  GRACZE Tabela wyników + pozostały czas mapy
  Jest to bind zaczerpnięty ze starego configa znanego gracza o nicku walle którego znacie z legendarnego teamu Ninjas in Pyjamas (obecnie gra w SK Gaming) a także z wielu akcji na różnych fragmovie. Jest to bardzo użyteczne, gdyż nie musimy w trakcie gry używać jakichś innych komend na sprawdzenie, ile jeszcze czasu na grę nam pozostało. Wciskamy po prostu TAB i pozostały czas jest wyświetlony. Oto ten bind:

  bind "TAB" "+showscores; timeleft"
  A tak to wygląda w praktyce:  GRACZE/ADMINI Szybka zmiana nicku w grze
  Poniższy bind pozwala nam zaoszczędzić wchodzenie w opcje czy uruchamianie konsoli w celu zmiany nicku. Wciskamy po prostu odpowiedni klawisz (w przykładzie jest to Insert) wpisujemy nick i klikamy ENTER. Nick zmieniony :)

  bind "INS" "messagemode name"  ADMINI
  Szybkie wpisanie hasła RCON
  Podobne działanie co poprzedni bind, z tym że tym razem pozwala to adminom szybko wpisać hasło RCON serwera. W przykładzie klawisz Delete.

  bind "DEL" "messagemode rcon_password"  GRACZE
  /ADMINI Szybkie kręcenie dema
  Bind ten pozwala szybko rozpocząć nagrywanie dema. Nie musimy wówczas tracić czasu na wpisywanie komendy record <nazwa dema> w konsolę. Wpisujemy tylko nazwę dema i kilkamy ENTER. W przykładzie mamy ukazane klawisze Page Up i Page Down. Ten pierwszy definiuje jaką nazwę dema mamy wpisać, kliknięcie enterem rozpoczyna kręcenie dema, a klawisz Page Down kończy nagrywanie.

  bind "PGUP" "messagemode record"
  bind "PGDN" "stop"  GRACZE
  /ADMINI Szybkie sprawdzanie statystyk
  Aby te bindy działały, na serwerze na którym się gra musi być AMXX i pluginy statystyk. W przykładzie użyto klawiszy Home, End i MOUSE3 (kółko myszki jako przycisk).

  bind "HOME" "say /rank"
  bind "END" "say /top15"
  bind "MOUSE3" "say /me"  GRACZE
  Jest admin na serwerze?
  Prościutki bind na sprawdzenie, czy jest admin na serwerze. Do jego zadziałania na serwerze musi być zainstalowany AMXX + plugin admin_check.amxx. W przykładzie użyto klawisza v.

  bind "v" "say /admin"  ADMINI
  Admin ESP
  Jest to bind dla adminów. Aby działał, na serwerze musi być zainstalowany AMXX + plugin Admin ESP. W przykładzie zastosowano klawisze 1 i 2 z klawiatury numerycznej.

  bind "KP_END" "esp_menu"
  bind "KP_DOWNARROW" "esp_toggle"  GRACZE
  Szybkie wyciąganie granatów
  Bindy pozwalające nam szybko wyciągać poszczególne granaty. W przykładzie zastosowano kółko myszki MWHEELDOWN (roller kręcony w dół) oraz boczne przyciski MOUSE4 i MOUSE5. Na myszkach posiadających tylko 3 przyciski trzeba zbindować sobie granaty na inne klawisze.

  bind "MWHEELDOWN" "weapon_hegrenade"
  bind "MOUSE4" "weapon_flashbang"
  bind "MOUSE5" "weapon_smokegrenade"
  ***UWAGA!!!*** Nie wiem, czy powyższe bindy są do końca legalne! Jeśli gracie jakieś ligi typu ESL, GameBack, CB itp. itd. skonsultujcie się w tej sprawie z administracją danej ligi lub sprawdźcie regulamin!!


  ADMINI Łapanie cheaterów przy użyciu Lucia Hallucination
  Bind dla adminów. Aby działał, na serwerze standardowo musi być AMXX + plugin Lucia Hallucination. Znajduje się on TUTAJ. W przykładzie mamy klawisz Shift.

  bind "SHIFT" "luciaToggle"  GRACZE
  RussianWalk / SilentRun
  Wiadomo, o jaki trick chodzi. A jeśli niektórym nie wiadomo, to poniżej filmik przedstawiający ten trick.  Możemy go wykonać bindując sobie kucanie (komenda +duck) na kółko myszki (zazwyczaj kręcone w górę - MWHEELUP). Wygląda to tak:

  bind "MWHEELUP" "+duck"
  Ale nie jest to legalne w profesjonalnych ligach Counter-Strike typu ESL. Trzeba po prostu zbindować sobie komendę +duck na inny klawisz. Co prawda niektórzy robią ten trick używając standardowego binda na CTRL ale ja preferuję coś innego. Zbindowanie sobie kucania na spację :) Wygląda to tak:

  bind "SPACE" "+duck"
  Powyższy bind zaczerpnięty jest z configa innego znanego gracza - Luq'a. W tym wypadku raczej we wszelkiej maści ligach problemów mieć nie będziecie :)


  GRACZE Bunnyhop / Strafejump
  Jakiej nazwy na to by się nie użyło i tak wiadomo o jaką sztuczkę chodzi. Jeśli ktoś nie wie, poniżej jest film przedstawiający ten trick (od 1:20 ukazujący pełny Bunny Hop.)  Jak warto zaznaczyć (i co także widać na powyższym filmie) bind na Bunny Hopa to

  bind "MWHEELUP" "+jump"
  MWHEELUP to kółko myszki kręcone w górę. Na tym bindzie właśnie najlepiej uczyć się strafejumpa zwanego też bunny hopem :) Ale lecimy dalej...


  GRACZE Bardzo szybka zmiana broni
  Jest to bind dla snajperów przydatny przy strzelaniu z AWP, dzięki któremu zyskują oni trochę na szybkości między poprzednim a następnym strzałem. Nie musimy wciskać dwa razy klawisza Q po strzale, wystarczy raz wcisnąć inny klawisz, na którym binda ustawiliśmy (w przykładzie jest to ALT)

  bind "ALT" "lastinv; wait; lastinv"
  ***UWAGA!!!*** Tak jak w przypadku bindów na szybkie wyciąganie granatów, tak i tutaj jest wątpliwość co do legalności tegoż bindu. Oczywiście na serwerach publicznych raczej nikt się o to nie przyczepi, ale w ligach typu ESL, Cybersport 36i6 czy GameBack zapewne granie z tym bindem w configu jest zakazane i możemy zostać za to ukarani.


  GRACZE/ADMINI Screen statusu jednym kliknięciem
  Jest to raczej bind-bajer do configa. Klikając raz mamy tak przydatny screen statusu (np. kiedy łapiemy cheatera). U osób posiadających dość stare komputery, na których uzyskują oni niskie wartości fps, być może trzeba będzie wciskać klawisz kilka razy, zanim screen statusu zostanie zrobiony. W przykładzie zastosowano klawisz "+" z klawiatury numerycznej. Tutaj przedstawiam dwie wersje bindu. Tę dla graczy jak i tę bardziej przydatną adminom.


  WERSJA BINDU DLA GRACZY
  bind "KP_PLUS" "status; wait; wait; wait; toggleconsole; wait; wait; snapshot"
  Efekt tego wygląda tak:  Czyli tak, jak byśmy wpisali w konsolę komendę status a następnie snapshot. Dzięki bindowi screen statusu robiony jest błyskawicznie.


  WERSJA BINDU DLA ADMINÓW
  bind "KP_PLUS" "rcon status; wait; wait; wait; toggleconsole; wait; wait; snapshot"
  Bind działa tak samo, jak wersja dla graczy, ale różnica jest taka, że przed jego użyciem musimy wpisać hasło RCON serwera (komenda rcon_password). Dodatkowo taka postać statusu informuje nas także o adresach IP graczy na serwerze. Poniżej efekt działania bindu z zaznaczoną różnicą:  5. Credits
  Część materiałów użytych w poradniku pochodzi z różnych stron, m.in. trochę od konkurencji ale część pochodzi także z innych wiaderkowych tutoriali m.in. pisanych przez sebę czy Shadowa. Dlatego dziękuję im za nie z góry, bo bez ich artykułów tego tutoriala by tu nie było :) I to chyba byłoby na tyle

  *poradnik powstał...
  ...dla forum.wiaderko.com
  Ostatnio edytowane przez Drill ; 02-03-2010 o 00:20


 2. The Following 9 Users Say Thank You to Drill For This Useful Post:


 3. #2
  Adminus pospolitus Awatar naven
  Dołączył
  Jan 2008
  Wiek
  26
  Posty
  10,802
  Thanks
  31
  Thanked 652 Times in 605 Posts

  Domyślnie Odp: Bindy - co to jest, jak z tego korzystać plus przydatne bindy.

  Bind działa tak samo, jak wersja dla graczy, ale różnica jest taka, że przed jego użyciem musimy wpisać hasło RCON serwera (komenda rcon_password). Dodatkowo taka postać statusu informuje nas także o adresach IP graczy na serwerze. Poniżej efekt działania bindu z zaznaczoną różnicą:
  Z tym trzeba uważać, bo można dostać bana za błędnego rcona, jeśli się go nie wpisze.
  Najlepszy hosting Hidden Content href="Hidden Content target="_blank">tutaj
  Konfiguracja amxx, instalacja pluginów, pisanie pluginów AMXX. Więcej info na Hidden Content

  "At the end of the day, there are always going to be mental disorders and people who cause violence for no other reason than the fact that they're fucked up and lost. And all we can do is try to learn from it." Corey Taylor.

 4. #3
  pro Awatar peku33
  Dołączył
  Oct 2008
  Posty
  7,248
  Thanks
  29
  Thanked 534 Times in 453 Posts

  Domyślnie Odp: Bindy - co to jest, jak z tego korzystać plus przydatne bindy.

  Drill. GJ

  P.S fajna rozdzielczość. Zajaraj sobie

 5. #4
  Spamer z doświadczeniem Awatar Flash
  Dołączył
  Aug 2008
  Posty
  440
  Thanks
  1
  Thanked 68 Times in 54 Posts

  Domyślnie Odp: Bindy - co to jest, jak z tego korzystać plus przydatne bindy.

  Bardzo dobry poradnik, dla początkujących
  dodałbyś małą informacje o tym że duck na scroolu jest zabroniony prawie w wszystkich ligach np. esl ;) i lc
  Hidden Content
  Chcesz się skontaktować: Napisz na gg, 3142509 |Nie wykonuje prac za reklamę, za sms, za darmo|

 6. #5
  Spamer Awatar B0MBEL
  Dołączył
  Nov 2009
  Wiek
  21
  Posty
  91
  Thanks
  5
  Thanked 0 Times in 0 Posts

  Domyślnie Odp: Bindy - co to jest, jak z tego korzystać plus przydatne bindy.

  Dzieki Bardzo Przydatne. Gibon Leci ; **
  PALCIE ZIELE BO UMRZECIE

 7. #6
  Starsza lamka Awatar HugmeN
  Dołączył
  Jun 2009
  Posty
  75
  Thanks
  10
  Thanked 0 Times in 0 Posts

  Domyślnie Odp: Bindy - co to jest, jak z tego korzystać plus przydatne bindy.

  A macie binda jak mam bind "TAB" "+showscores" to żeby przy okazji żeby mi pokazywało FPSy czyli net_graph3 lecz gdy puszcze TAB to żeby net_graph 3 zniknęło :D (może być alias)

 8. #7
  prawie jak pro Awatar AluCarD
  Dołączył
  Mar 2008
  Wiek
  27
  Posty
  1,382
  Thanks
  45
  Thanked 177 Times in 123 Posts

  Domyślnie Odp: Bindy - co to jest, jak z tego korzystać plus przydatne bindy.

  O.O jaki długi, podziwiam na checi napewno sie przyda młodziakom

 9. #8
  Lamka Awatar sneider
  Dołączył
  Mar 2010
  Wiek
  20
  Posty
  10
  Thanks
  0
  Thanked 0 Times in 0 Posts

  Domyślnie Odp: Bindy - co to jest, jak z tego korzystać plus przydatne bindy.

  Gostek ja niemoge nawet mi by się takiego poradnika nie chciało robić super extra pewnie na długo w cs sobie pograć nie mogłeś xd.

 10. #9
  el Wymiataczos Awatar interp_zerojeden
  Dołączył
  Feb 2009
  Posty
  514
  Thanks
  32
  Thanked 14 Times in 13 Posts

  Domyślnie Odp: Bindy - co to jest, jak z tego korzystać plus przydatne bindy.

  @Up
  Z twojego postu nic nie zrozumiałem.

  @Top
  Bind na status jest w ESL Gui które jest w 100% LEGALNE!
  "Zawsze piękniejszą odpowiedź dostanie, kto zada piękniejsze pytanie".
  Hidden Content || Mój profil YT

 11. #10
  Lamka Awatar teo50
  Dołączył
  Dec 2009
  Posty
  19
  Thanks
  2
  Thanked 0 Times in 0 Posts

  Domyślnie Odp: Bindy - co to jest, jak z tego korzystać plus przydatne bindy.

  Gratuluje tyle sie napisac i na temat swietnie!!

 12. #11
  Lamka Awatar Luxus'owy
  Dołączył
  Apr 2010
  Posty
  1
  Thanks
  0
  Thanked 0 Times in 0 Posts

  Domyślnie Odp: Bindy - co to jest, jak z tego korzystać plus przydatne bindy.

  Wielkie dzięki. Kilka bindów naprawdę mi się przydało. Pozdrawiam.
  Barcelona hasta el final de la vida.

 13. #12
  Lamka Awatar Chudy^ I Liked
  Dołączył
  Mar 2010
  Wiek
  23
  Posty
  26
  Thanks
  4
  Thanked 5 Times in 5 Posts

  Domyślnie Odp: Bindy - co to jest, jak z tego korzystać plus przydatne bindy.

  Właśnie tego szukałem dzięki

 14. #13
  Spamer z doświadczeniem Awatar rAjzer.
  Dołączył
  Feb 2010
  Posty
  353
  Thanks
  23
  Thanked 16 Times in 15 Posts

  Domyślnie Odp: Bindy - co to jest, jak z tego korzystać plus przydatne bindy.

  Trochę się rozpisałeś..;p gibon leci

 15. #14
  el Wymiataczos Awatar waco94470
  Dołączył
  Mar 2010
  Posty
  796
  Thanks
  20
  Thanked 7 Times in 7 Posts

  Domyślnie Odp: Bindy - co to jest, jak z tego korzystać plus przydatne bindy.

  dzieki ;]

  umialem bindowac klawisze ale mialem problem z kupowaniem broni ... ;]

 16. #15
  Lamka Awatar 920banan
  Dołączył
  Apr 2010
  Wiek
  21
  Posty
  25
  Thanks
  3
  Thanked 0 Times in 0 Posts

  Beer Odp: Bindy - co to jest, jak z tego korzystać plus przydatne bindy.

  Cytat Zamieszczone przez kradziej17 Zobacz posta
  dzieki ;]

  umialem bindowac klawisze ale mialem problem z kupowaniem broni ... ;]
  Miałem do samo

 17. #16
  młodszy pro Awatar ElektrycznyOrzel
  Dołączył
  Jan 2009
  Posty
  2,244
  Thanks
  38
  Thanked 152 Times in 122 Posts

  Domyślnie Odp: Bindy - co to jest, jak z tego korzystać plus przydatne bindy.

  Nie pisałem, ale dawno, dawno temu dzięki temu poradnikowi pisałem bindy ;)
  Dobry, przydający się...
  Hidden Content

  Na Forum Wiaderko w ramach wdzięczności obdarowujemy użytkownika właśnie gibonem.

 18. #17
  Lamka Awatar Macio324
  Dołączył
  Sep 2009
  Posty
  2
  Thanks
  0
  Thanked 0 Times in 0 Posts

  Smile Odp: Bindy - co to jest, jak z tego korzystać plus przydatne bindy.

  Nie weim czy mnie zrozumiecie ... chodzi mi o bind dzieki ktoremu bede mogl szybko zmieniac kupione granaty tzn. np pod klawiszem 4 mamy kupione granty Trzeba wcisnac 4 wybrac granat i zaakceptowac ... troche dlugo to trwa ... ;/

  chodzi mi o to zeby po nacisnieciu klawisza 4 jeden raz wybral mi sie hegranat, po dwukrotym nacisnieciu TEGO SAMEGO klawisza wybral mi sie flesh a po 3-krotnym wduszeniu 4 wybral mi sie smoke . Oczywiscie chodzi mi o wybieranie bez akceptacji ... plz :D

 19. #18
  pro Awatar peku33
  Dołączył
  Oct 2008
  Posty
  7,248
  Thanks
  29
  Thanked 534 Times in 453 Posts

  Domyślnie Odp: Bindy - co to jest, jak z tego korzystać plus przydatne bindy.

  jest tylko
  Kod:
  hud_fastswitch 1

 20. #19
  Lamka Awatar Macio324
  Dołączył
  Sep 2009
  Posty
  2
  Thanks
  0
  Thanked 0 Times in 0 Posts

  Domyślnie Odp: Bindy - co to jest, jak z tego korzystać plus przydatne bindy.

  no ta komende znam

  ale ona odnosi sie ogolnie do wyboru wszystkich broni bez akceptacji

  a mi chodzi o wszystkie granaty pod jednym klawiszem ktore moge zmieniac bez akceptacji ...

 21. #20
  Lamka Awatar Chomik.pl
  Dołączył
  Dec 2008
  Posty
  7
  Thanks
  0
  Thanked 0 Times in 0 Posts

  Domyślnie Odp: Bindy - co to jest, jak z tego korzystać plus przydatne bindy.

  Gj ;)

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Podobne wątki

 1. bindy
  By K.A.K.A.O in forum OffTopic - Counter Strike, Steam
  Odpowiedzi: 6
  Ostatni post / autor: 22-01-2011, 09:51
 2. Bindy
  By piekarsoad in forum Problemy związane z CS:S Steam i Non Steam
  Odpowiedzi: 3
  Ostatni post / autor: 31-08-2010, 19:21
 3. [Non Steam] Bindy
  By Dawid212 in forum Problemy z CS 1.6 oraz CS:Condition Zero
  Odpowiedzi: 1
  Ostatni post / autor: 29-05-2010, 12:29
 4. [Steam] Bindy
  By gorky112 in forum Problemy z CS 1.6 oraz CS:Condition Zero
  Odpowiedzi: 3
  Ostatni post / autor: 28-01-2010, 20:57
 5. BiNdY
  By ^_^WS^_^ XaN in forum Problemy z CS 1.6 oraz CS:Condition Zero
  Odpowiedzi: 10
  Ostatni post / autor: 29-07-2008, 16:47
 6. bindy
  By BarteZ in forum OffTopic - Counter Strike, Steam
  Odpowiedzi: 2
  Ostatni post / autor: 22-05-2008, 12:25
 7. Bindy
  By xerofix in forum OffTopic - Counter Strike, Steam
  Odpowiedzi: 14
  Ostatni post / autor: 29-03-2008, 14:19
 8. Bindy
  By listopad in forum Archiwum forum
  Odpowiedzi: 2
  Ostatni post / autor: 29-03-2008, 14:07
 9. Bindy do bh
  By Rado in forum Problemy z CS 1.6 oraz CS:Condition Zero
  Odpowiedzi: 1
  Ostatni post / autor: 28-02-2008, 10:57
 10. Bindy...
  By Fajka in forum Problemy z CS 1.6 oraz CS:Condition Zero
  Odpowiedzi: 4
  Ostatni post / autor: 18-02-2008, 21:54

Odwiedzający poszukiwali:

bindy do cs 1.6

bindy cs 1.6

bindy do cs

cs 1.6 bindy

przydatne bindy do cs 1.6przydatne bindy cs 1.6bind cs 1.6nicki do gierbindy w cs 1.6jak ustawic bind na sayprzydatne bindy do csnicki do cscs 1.6 przydatne bindybindy dla admina cscounter strike 1.6 bindybindy csprzydatne bindy csbindynicki do cs 1.6nick za cs 1.6bindy dla adminabindy w csco to jest bind w csprzydatne bindywszystkie bindy do cs 1.6

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •