Turnieje eLO.xaa.pl powstały dokładnie 42 dni temu z inicjatywy Michała sensei Kaźmierczaka

Próbujemy organizować Ligi profesjonalnie, bez większych konfliktów. Staramy się ulepszać z kroku na krok polski eSport i jesteśmy na dobrej drodze.
Gdy dobiega w jakiejkolwiek koniec III Rundy Ligi, zakładamy już nową edycję z tą samą mapę i tak w kółku, to dla tego mamy już zakończonych 5 edycji w ligach 1v1.
Niestety nagrody które Wam oferujemy są w postaci Serwerów Ventrilo. Tylko na jedną edycje przewidujemy Serwer-Counter 1.6, a dokładnie 5on5 - #1 SEZON

Aktualnie zapisać można się do 1on1 MIX LEADER #2 Edycja oraz #1 Edycja 5on5 TEAM CUP (LIMITOWANA EDYCJA) w której nagrody są o wartości 100-150 zł!
Jak dołączyć do Lig ?
Otóż zakładamy konto na Electronic League Online - Sezon 2010/2011 :: Strona Główna po czym już jesteśmy na oficjalnej stronie projektu Electronic League Online, wybieramy między działami ligę odpowiednią dla siebie i pod wzór zapisujemy się. Nic trudnego, tak więc zapraszam wszystkich do zapisów.


Kto nadzoruje, by w ligach nie było konfliktów ?
Funkcje głównego admina pełni sensei oraz BETHORR oraz do reszty konfliktów mamy do tego swoich ludzi, których można spotkać na stronie.


Kontakt z Administracja ?
Najprostszym sposobem skontaktowania się z poszczególnym adminem to forum, jednakże można także napisać na Gadu-Gadu (7473538) do głównego Admina.

Jak rozegrać mecz gdy obie strony nie mają serwera?
Liga jest zaopatrzona w Serwer Counter-Strike 1.6 który wyciąga 1000 FPS i gdy obie strony nie posiadają serwera, piszą do Głównego Admina (GG- 7473538).

Posiadamy na razie dwóch sponsorów, są nimi firma Sponsorujemy.eu która dostarcza Nam serwery prawie do wszystkich edycji oraz StoPro.org który sponsoruje serwery do Ligi 2on2


Myślę, że pokrótce przedstawiłem Wam co nieco informacji na temat projektu eLO. Powodzenia!