Witajcie.
Pełno jest tematów z tytułem typu "darmowe skiny" itp, z których się dowiadujecie, że wystarczy wejść w refa do jakiejś stronki ze skinami, by dostać fortunę wielkości 50 centów. I co dalej? A dalej nic z tego nie wynika, bo takie tematy zakładają osoby, które przegrały skina za maksymalnie 5 dolca. Prawda jest natomiast taka, że można dorobić się sporo skinów przy zachowaniu pewnych zasad grania. Trochę tutaj o tym napiszę. Znalazłem sobie kilka metod gry, ale przed tym przegrałem sporo skinów. I nie takich za 5 dolarów, tylko za 100 ;) Ale, gdy już się nauczyłem grać w miarę bezpiecznie to ze ze skina za 100$ zrobiłem 900$ zysku netto.


Przechodząc do rzeczy kilka zasad:
1. Nie ma metody w 100% skutecznej, bo gdyby taka była, to strony skinowo-gamblingowe by szybko upadły. Ponieważ rundy w grach o skiny są szybkie to jest ich dużo, a więc nawet najmniej prawdopodobny scenariusz na porażkę może się w końcu spełnić.
2. Najlepiej ustalić sobie dzienny cel zysku netto po którym przerywamy grę. Im dłużej gramy non-stop, tym większa szansa, że trafimy na ciąg zagłady. Tak więc jeśli masz dobrą passę, to lepiej się wycofaj póki możesz.
3. Metody bezpieczne minimalizują ryzyko straty, ale zapewniają mniejszy zysk. Są dobre do ugrania celu głównego w ciągu dnia. Ponadto warto w ten sposób dorabiać sobie małą nadwyżkę (cel poboczny), a gdy ta będzie większa, przeznaczyć ją na trochę bardziej emocjonujące granie.
4. Podwajanie ciągle stawki, aż do wygranej jest najbardziej popularną i promowana metodą, ale jednocześnie najgorsza, ponieważ zysk niewielki, a przy dłuższym ciągu przegranych stawki rosną niebotycznie.
5. Niezależnie od metody warto mieć saldo na wybranej stronie o równowartości minimum około 10$ (a jeśli zależy wam na czymś więcej niż na skinach za kilkanaście dolców to minimum 100$), by mieć pewien zapas na dłuższa serię porażek. W przeciwnym wypadku trzeba grać o bardzo małe kwoty (wymaga cierpliwości) lub bardzo ryzykownie.


Oczywiście też zaproponuję swoje reflinki, które zapewniają bonus na start. Jednak wybrałem tylko kilka stron, które trzymają się dłużej, są godniejsze zaufania i w chwili sprawdzania wypłacające skiny. Większość innych stron znika równie łatwo jak się pojawiło, więc z nich nie korzystam. Zebrałem wszystko pod reflinkiem: http://twineer.com/8XUi (zwykły link: http://isuryzykant.eu, tylko wypisane refy tam, więc to nawet nie reklama :P)


Ruletka:
W ruletce rozróżniam dwa sposoby na wygranie: czerwono-czarny i zielony.
Czerwono-czarny: obstawiamy czarny lub czerwony kolor. Zawsze ostatni albo przeciwny albo zawsze ten sam. Pamiętać zależy tylko, by nie zmieniać już metody w trakcie kolejki.
Co do wysokości stawek to broń Boże, nie podwajamy stawki! To najgorsza metoda z możliwych.Osobiście uważam za najlepszą metodę Labouchere. Jak to działa?
Wybieramy sobie cel, np. 10 coinsów. Rozbijamy to na kilka liczb np.:
1,2,3,4
Stawka to zawsze suma pierwszej i ostatniej liczby. W tym przypadku to będzie 5 coinsów.
Jesli wygramy - skreślamy pierwszą i ostatnią cyfrę. Otrzymujemy wtedy:
2,3
Następna stawka to znowu 5 i jeśli wygramy, osiągamy cel.
W przypadku porażki dodajemy wysokość stawki na koniec ciągu. Wtedy otrzymamy:
1,2,3,4,5
Następna stawka w tym przypadku wyniesie 6.
I tak do czasu, aż nie skreślimy wszystkich liczb. Ponieważ skreślamy 2 cyfry na wygraną, a dodajemy tylko 1 na przegranej, metoda ta wymaga jedynie 33% (+ 1 za każde 2 cyfry w ciągu początkowym) wygranych, by osiągnąć sukces.


Specjalnie dla tej metody napisałem sobie mały kalkulator, link na końcu posta.
Działanie proste: wpisujemy cel, wybieramy na ile cyfr go rozbić i klikamy wygrana/przegrana. Stawka jest automatycznie wyliczana.

Zielone:
Tutaj przydaje się strona z możliwością auto-betowania np. Gamdom. Generalnie mamy szanse 1/14 na wygranie zielonego, ale równie dobrze mogą paść 2 pod rząd, a kolejne po 60 turach. Chodzi o to, by co rundę o tyle podwyższać stawkę, by nawet wygrana po 50 rundach dala zysk. Na zielonym zwykle wygrywamy stawka*14, a więc najmniejszy, wciąż dochodowy mnożnik stawki co rundę to 1.08.
Ustawienia na których jechałem ostatni tydzień, parę godzin dziennie z zyskiem:
od stawki początkowej do kwoty maksymalnej - 70 tur, 10 tur czekania od ostatniego zielonego. Razem daje to zysk nawet, jak zielone pole padnie dopiero w 80 rundzie.
Jak obliczyć optymalne ustawienia?
Udostępniam swój arkusz kalkulacyjny przez Google Drive, w którym po wpisaniu mnożnika stawki, wartości początkowej i mnożnika wygranej widzimy od razu na ile rund nas stać. Link na końcu posta. Dla obliczania stawek pod zielone, mnożnik wygranej wynosi 14.


Crash game:
Zasada gry jest prosta: wskaźnik/mnożnik rośnie do czasu tytułowego krachu. Jeśli wyciągniemy coinsy przed krachem, otrzymujemy wygrana w postaci stawka*mnożnik, a jeśli nie zdążymy to tracimy wszystko co postawiliśmy.
Możecie usłyszeć o ustawianiu automatu na wyciągu przy 1.33 i mnożeniu stawki x3 przy przegranej. Ale wyniki poniżej 1.33 kilka razy pod rząd nie są aż takie rzadkie, a tracimy wtedy sporo. Z mnożnikiem 1.33 możemy się bawić nadwyżką bilansowa stawiając raz lub dwa np. 30000 na 1.33, to zwykle już mamy 10000 do przodu. To zagrywki ryzykowne.
Jeśli chodzi o bezpieczne to polecam mnożnik... 5x, które po za ekstremalnymi przypadkami pojawia się przed 20 krachem od ostatniego x5. Jednak te ekstrema się pojawiają kilka razy w ciągu dnia, wiec nie polecam trzymać tego automatu dłużej jak godzinę na raz.
Minimalny mnożnik stawki na przegraną to 1.27, by mieć zysk. Osobiście polecam 1.3 lub 1.4. Aby uzyskać stawkę początkowa skorzystaj z mojego arkusza kalkulacyjnego (link na końcu posta).


Kalkulator Labouchere (dla ruletki):
Reflink: http://twineer.com/3S52
Skan pliku antywirusem online:Arkusz kalkulacyjny do oblicznaia stawek (ruletka - zielone, crash):
Reflink: http://twineer.com/8XLD

Zapraszam do komentowania, chwalenia się swoimi osiągnięciami :P