MAŁOPOLSKA \\ ORZEŁ +

Witam. Jesteśmy działającą od kilku miesięcy drużyną reprezentującą scenę Counter Strike: Global Offensive. W wyniku pewnych komplikacji musieliśmy się niestety pożegnać z jednym z naszych graczy co zmusiło nas do znalezienia kogoś, kto będzie w stanie go godnie zastąpić. Obecnie w drużynie znajdują się cztery osoby współzawodniczące ze sobą już od jakiegoś czasu. Jesteśmy nastawieni na rywalizację online jak i offline, mamy zamiar coś osiągnąć na tej scenie, jednak będzie to wymagało więcej niż odrobiny wkładu we wspólne jak i osobiste treningi. Do kompletności teamu brakuje nam kogoś na pozycję Shooter lub IGL.

Co możemy zaoferować?:
- Przede wszystkim wspólną grę i treningi, o ogarnięciu chyba nie muszę mówić skoro mamy na celowniku również imprezy LANowe.
- Serwer do treningów zawsze jakiś jest pod ręką.
- Dobrą komunikację w trakcie meczy (ciągle do doszlifowania).
Czego oczekujemy?:
- Gracza korzystającego z mózgu, a nie rozgarniętego jak gówno po polu.
- Kogoś kto potrafi poprawić naszą grę, wnieść do niej poprawki, opi***** innych członków drużyny jeżeli coś jest nie tak. Własny wkład i propozycje zawsze mile widziane.
- Ranga/staż/przegrane godziny - hmm. Jak wiadomo ranga randze nierówna. LEM może grać jak gówno i 2AK może grać na zadowalającym poziomie. Jeden może grać w grę od początku i być lowem, bo po prostu to nie jest jego brocha i nie da rady poprawić swoich umiejętności. Jednakże, aby wyznaczyć jakiś limit, prosimy by zgłaszały się osoby o randze LE+.
- Treningi osobiste. Szukamy kogoś kto będzie chciał doskonalić swoje umiejętności i iść do przodu wraz z drużyną, a nie stać w miejscu i zastanawiać się czemu przegrywa. Dostajemy w dupę? To nasza wina i trzeba to poprawić.
- Ktoś z województwa małopolskiego/opolskiego.
Jeżeli chodzi o godziny treningów/wspólnych gier - tutaj nie mogę udzielić konkretnej odpowiedzi, ale preferujemy godziny wieczorne i popołudniowe. Jak wiadomo każdy ma życie osobiste i świat poza komputerem, który jednak mimo tego, że chcemy być kimś w tej internetowej rywalizacji, czasem jest ważniejszy.

Prosiłbym przed napisaniem o porządną analizę swoich umiejętności względem tego czego wymagamy. Oczekujemy konkretnych propozycji.

Pozdrawiam.

Kontakt: Steam Community :: FaQ