Dzień Dobry !

Chciałbym was serdecznie zaprosić do wzięcia udziału w rekrutacji. Moją ideą jest stworzenie zlepku ludzi, którzy potrafią się ze sobą komunikować, są zaangażowani, skrupulatni oraz oczywiście mają czas na granie. Chcę stworzyć markę, która będzie rozpoznawalna przez przynajmniej 20-30 % community. Jeśli chodzi o treningi, to wstępnie będziemy grać w godzinach wieczornych 19/20/21-24, 4-5 dni w tygodniu ale do tego utworzymy specjalny schedule na google docsach, żeby kazdy mógł wyrazić swoją opinie. Zaraz po skompletowaniu 5, zrzucamy się na serwer. Musimy na czymś trenować i grać mecze w przeróżnych ligach. Posiadam prywatny serwer TS3, więc nie będziemy musieli się bawić w jakiś "publiki", które nie oferują pełnych kodeków i jakości.

Przejdźmy teraz do najwazniejszej części, do Was. W głównej mierze nie interesuje mnie wasz wiek oraz ilość przegranych godzin w CS'a. Masz po prostu być po mutacji oraz mieć rangę nie niższą niż Gold Nova 4/Master Guardian oraz posiadać konto na faceit.com + oczywiście to co ująłem wyżej.

Jeśli jesteś zainteresowany, proszę o kontakt. Na wstępie zadam Tobie kilka pytań oraz mam nadzieje, że uda nam się już coś razem zgrać ;-)

steam: nivexplayer
Steam Community :: NiveX