Słowem wstępu chciałem od razu oznajmić, że nie . Nie udało się złożyć piątki na miarę, której mógłbym się poświęcić bardziej grze. Wcześniejsze posty, które dodawałem tylko dodawały do pieca i rozregulowały moje nerwy. Dostawałem stos zaproszeń od ludzi, którzy myśleli że się czegoś nauczą. Ja niestety już przestałem się bawić w nauczanie ludzi od podstaw, bo to się robi trochę irytujące gdy coś mówisz a nikt inny nie słucha, więc rezygnuję z poszukiwania ludzi do kompletu.. Koniec kropka.

Chcę dołączyć do jakiejś trójki bądź czwórki, która jest zgrana i może pochwalić się jakimś doświadczeniem. Mogę być spoiwem w postaci taktyka/prowadzącego. Rzadko teraz na scenie są ludzie, którzy piszą, że są prowadzącymi a to jest guzik prawda bo nie prowadzili żadnego zespołu.

Mam doświadczenie z CS’a 1.6, od roku 2007 przegrane ponad kilkanaście ładnych turniejów jak i kilka lanów. Jestem z województwa Opolskiego, co przez te kilka lat uniemożliwiało mi sklecenie czegoś, co mogło „coś” ugrać. Wina jest to też wieku, bo byłem większym gówniarzem niż jestem teraz. Szukam więc ludzi, którzy chcą coś osiągnąć, mają dużą wiedzę, wiedzą jak grać i jak się ustawiać na mapach ale potrzebują 5tej osoby, która im tylko zamknie układankę.
Najlepiej, by te osoby znały się prywatnie by nie było żadnych później głupich niedomówień. Po rocznej przerwie od counter-strike’a w roku 2013 postanowiłem pograć w GO na miarę swoich możliwości i ambicji. Celuję wysoko, jestem konsekwentny i punktualny. Bez pierdzielenia się nie obejdzie, bo jeżeli ktoś stara się dojść do „poziomu” musi tak być. Dlatego szukam teamu, który mi w tym pomoże i vice versa. Jeżeli chcecie się uczyć niestety nie do tych drzwi pukacie.
Wymagania to co najmniej 500/600h w CS:GO, ewentualnie 2/3k w 1.6 na dobrym procencie. Doświadczenie w turniejach etc. Przy zaproszeniu mnie do znajomych napiszcie krótką notkę, bym nie musiał wybierać z tysiąca anonimów, bo dostaję sporo zaproszeń (około 7-8 dziennie), z czego tylko 1-2 są konkretne ale i tak ciężkie do rozszyfrowania w zamierzeniu nadawcy.

Kontakt: Steam Community :: perox

Jeżeli napiszecie, dogadamy się i pogramy wiedzieć będziecie co mogę Wam zaoferować.
___
Województwo Opolskie, doświadczenie prawie 8 letnie z CS 1.6, liczne turnieje, LAN'y na terenie Opolszczyzny, dyspozycyjność czasowa, punktualność, solidność, organizowanie strategii/taktyk oraz możliwość prowadzenia jeśli ładnie poprosicie :). Wszystko to okraszone wysokimi ambicjami. Brzmi śmiesznie? A Ty chcesz zagrać kiedyś na poważnie?