Serwery wiaderko.com Zwiń / Rozwiń kategorię

HashJama [TP] 193.33.176.148:27015 | tp.wiaderko.com status serwera HashJama [TP] połącz

HashJama CS:GO [DM] 193.33.176.53:27015 | dm.wiaderko.com status serwera HashJama CS:GO [DM] połącz

HashJama CS:GO [FFA] 193.33.176.15:27015 | ffa.wiaderko.com status serwera HashJama CS:GO FFA [FFA] połącz

HashJama [TeamSpeak 3] 62.210.99.220:9987 | ts.wiaderko.com status serwera HashJama [TP ELITE] 62.210.99.220:27015 połącz

SPONSOR:
pukawka.pl

Nabór na JUNIOR ADMINA forum - Więcej informacji > Klik <
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
    Lamka Awatar Byczas
    Thanks
    0

Angry Mam serwer z Hostandplay.pl a wraz znim pewien problem. port 1222 omg pomocy!

Jest jakis sposob na zmiane portu jak niemam dostepu do wiersza polecenia hlds_run a dalej wiecie
    co to za hosting co ustala ci port niemozesz go zmienic a na dodatek jest tak zjebany (1222) ze nawet serwera dodac na serwery.wiaderko.com niemozna)
    sprawa otyle jest dlamnie powazna ze na dosyc dlugo wykupilem serwer 5/mc
    i doladowalem portfel na BOOST-MASTER.pl a i tam niemoge serwera dodac do listy to poco mi srv i poco wydawalem jeszcze na boost mastera
    na gametrackerze i na cssetti przeszedl jakos ten port ale na wiaderku promujserwer.pl i boost-master.pl nic na niego nieporadze

Dodam jeszcze dzisiejsza rozmowe z biurem obslugi klienta zebyscie wiedzieli jak tam sie ma cudze problemy HostandPLAY.pl | Panel spoko wszystko cacy tam ze francuski host i ping 40-50 da sie przezyc ale ten rozpierdalajacy port "1222"

Ja

Witam. Na paru portalach nie mogę swojego serwera dodać z powodu portu 1222 a właściwie to tego ze jest 4 cyfrowy.
    Z mojej strony mogę sobie zmienić port jakąś komenda typu sv_port czy muszę się do administracji ukłonić? Zależy mi na czymś typu 27099 28001 czy coś takiego. Z niecierpliwością czekam na odpowiedź bo chce już zareklamować serwer na boost-masterze na który już przesłałem pieniądze szkoda żeby poszły się... i szkoda serwera.
    Z góry dziękuje za odpowiedź

Biuro Obsługi Klienta
    2016-05-24 19:45:07

Witam,
    Na jakich stronach próbuje Pan dodać swój serwer?

JA
    2016-05-24 19:49:08

na gametracker.com i cssetti.pl sie udalo chociarz na cssetti tak na upartego jakies powiadomienie bylo.
    na promujserwer.pl i co najwazniejsze bo tu mam pare zl na reklame (BOOST-MASTER.PL) pisze ze serwer nieaktywny :((

JA
    2016-05-24 19:53:19

tak pozatym klawy hosting macie. można drążyć temat ale wiem ze standardowy port (dla cs'a) 270powiedzmy77 załatwił by sprawe i było by po problemie.

Biuro Obsługi Klienta
    2016-05-24 20:11:28

Czy jest Pan w 100% pewny, że wina leży po stronie portu? Nasza zapora sieciowa może np. blokować dostęp do tej strony, dlatego warto dodać jej adres IP do zakładki "zapora sieciowa".

JA
    2016-05-24 20:29:02

a skąd ja mam wiedzieć jaka adres ip ma strona www i zjakiego serwera korzysta k**** wróżka jestem ? informatyk? czy zwykły admin serwera !!!!CS!!!!! znam komendy cs'a anie jezyk html acc+ czy bóg wie co jeszcze technologia... najchetniej bym podziekowal zata zapore kto zhackuje serwer na ktorym nikt nie bedzie gral.

Biuro Obsługi Klienta
    2016-05-24 20:32:29

Wystarczy, że wyśle Pan ping do strony www, a otrzyma Pan jej adres IP.

JA
    2016-05-24 20:33:30

A tak pozatym zapora czy port (prosze o zmiane portu na 5 cyfrowy) to na serwery wiaderko jak chcialem dodac serwer do listy serwerów to pisało jak BYK że port mam ustawić na normalny i tyle.
    a tak z ciekawości czemu sa takie porty ciezko dac normalne? ja niewiem serwer francuski to standardowego portu nie idzie ustawic nie wolam o 27015 ktory na 99% byl by juz zajety ale na Boga coś normalnego!

JA
    2016-05-24 20:36:48

nawet jak bym wiedzial gdzie mam wpisać ping to po złości wpisał bym w konsoli HLDS i zgrywał głupiego tylko tyle że jestem zielony to nie jest mi do śmiechu

JA
    2016-05-24 20:43:27

juz sie domyslilem ze w wierszu polecenia ale jak bym w odpowiedzi było napisane w wiersz polecenia to bym sie nie denerwowal nie potrzebnie. sory za nerwy ale puki co dopuki sie nie unormuje sytyacja z pluginami i duperelami ze mozna sobie juz spokojnie tylko pograc to serwer to k**** wiencej napadów niekontrolowanej złości niż przyjemności

JA
    2016-05-24 20:56:43

Mój serwer musi byc na liście serwery.wiaderko.com
    A tam jak dodaje srv to dostaje komunikat
    "Podane ip nie jest prawidlowe. Upewnij sie, że zawiera port!"
    To czego to jest wina zapory sieciowej? napewno nie!
    Nawet jeśli te 2 ip mi odblokuja to co i tak nie wykorzystam srodkow na reklame serwera z takim portem co mnie wyprowadza z rownowagi k***** dzisiaj wysciele na ten zj***** port 100 zl a jutro albo po jutrze w każdym badz razie przy 1 lepszej okazji go zmienie
    "PROSZE" o normalny port!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JA
    2016-05-24 20:59:24

niepoważne to jest ja też nie jestem w ciernie bity ale czemu niemoge sam zmienić portu to nie pierwszy hosting z którego korzystam i porty zawsze sam sobie wybieralem majac dostep do wiersza polecenia hlds_run

Biuro Obsługi Klienta
    2016-05-24 21:02:34

Błąd ten został skierowany do administratora, sprawdzi on gdzie leży problem.

JA
    2016-05-24 21:03:24

co to za problem zmienic port ze z mojego panelu niemoge tego zrobić a powinienem to nieznaczy ze to problem zmienic port czy jestescie jacyś ograniczeni

JA
    2016-05-24 21:05:10

śmiechu warte śmiechu warte żeby sie gryźć o port powinienem móc mieć dowolne należy mi sie jak psu miska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

POMOZCIE czy ja o wlasnych silach moge zmienic ten port?

OPS. troche przejechalem po gosciu z bok'u w frustracji niezauwazylem ze napisal ze zglosi problem do administratora niezmienia to faktu ze pamietam ze na innych hostingach sam sobie port wybieralem!!!!!!!!!!
    Ostatnio edytowane przez Byczas ; 24-05-2016 o 23:08

Adminus pospolitus Awatar naven
    Thanks
    31

Domyślnie Odp: Mam serwer z Hostandplay.pl a wraz znim pewien problem. port 1222 omg pomocy!

Kup serwer w pukawka.pl, będzie cie to kosztować tyle samo.
    Najlepszy hosting Hidden Content href="Hidden Content target="_blank">tutaj
    Konfiguracja amxx, instalacja pluginów, pisanie pluginów AMXX. Więcej info na Hidden Content

"At the end of the day, there are always going to be mental disorders and people who cause violence for no other reason than the fact that they're fucked up and lost. And all we can do is try to learn from it." Corey Taylor.

Lamka Awatar pixelplus
    Thanks
    0

Domyślnie Odp: Mam serwer z Hostandplay.pl a wraz znim pewien problem. port 1222 omg pomocy!

Przypominam tylko że zgodnie z MUH, usługodawca ma obowiązek wykonywać wszelkie prośby swojego abonenta. I tyle w temacie