Serwery wiaderko.com Zwiń / Rozwiń kategorię

HashJama [TP] 193.33.176.148:27015 | tp.wiaderko.com status serwera HashJama [TP] połącz

HashJama CS:GO [DM] 193.33.176.53:27015 | dm.wiaderko.com status serwera HashJama CS:GO [DM] połącz

HashJama CS:GO [FFA] 193.33.176.15:27015 | ffa.wiaderko.com status serwera HashJama CS:GO FFA [FFA] połącz

HashJama [TeamSpeak 3] 62.210.99.220:9987 | ts.wiaderko.com status serwera HashJama [TP ELITE] 62.210.99.220:27015 połącz

SPONSOR:
pukawka.pl

Nabór na JUNIOR ADMINA forum - Więcej informacji > Klik <
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
    Lamka Awatar gorfead
    Thanks
    0

Domyślnie Pomocy- laik w opałach!

Czesc wszystkim:)
    Na forum jestem co prawda nowy, ale to tylko data rejestracji :)
    W CS'a gram juz sporo czasu, i ostatnio pomyslalem nad zrobieniem swojej "serwerowni"- na dobry poczatek 4serwery po 32sloty.
    I teraz tak, jak ze zrobieinem forum i wszystkimi rzeczami "www"/ wiazacymi sie z promocja strony na 100% nie bede mial problemow, tak z konfiguracja serwerow juz tak.
    Jaka specyfikacja? DIABLO-MOD, CoD, ZOMBIE-MOD, ONLYDD2+BF2. Pieniazki na zakup potrzebnych rzeczy mam, zdaje sobie sprawe ze na poczatku bede musial troche do biznesu dolozyc z wlasnej kieszeni, ale mam nadzieje ze zwroci mi sie to kiedys :)
    W czym problem? Ano w tym, ze jak samego CS'a ogarnialem nienajgorzej , tak grywalem tylko i wylacznie dla zabawy- wszelkie propozycje na admina odrzucalem, bo nie chcialo mi sie pelnic takich funkcji, wiec nawet z tym stycznosci nie mialem, nie wspominajac juz o zarzadzaniu wlasnymi serwerami.
    Ale jak wiadomo, czlowiek cale zycie sie uczy, od poczatku wiedzialem ze bede musial troche czasu poswiecic na ogarniecie tych rzeczy, wiec... pisze tu, bo na forum nie chce mi sie szukac (nie tyle brak checi co szkoda czasu), a jesli znalazlaby sie jakas osoba, ktora wie gdzie co tu jest, i moglaby tu podeslac bylbym wdzieczny ;) Konkretniej? Co musze wiedziec, zeby skonfigurowac wszystkie potrzebne rzeczy? Moglibyscie zarzucic jakies poradniczki/ tematy poruszajace te tematy? Jak wrzucac, gdzie wrzucac, co wrzucac, jak robic, jak zabezpieczac, jak etc.
    Cos wiecej o serwerach? Na kazdym muzyka pod koniec rundy, moze jakies "nowosci"- jestem otwarty na wszelkie propozycje, piszcie wiec smialo! :)
    btw, czytalem gdzies, ze sa ludzie "tworzacy" wlasne HE- np. HE unieruchamiajacy/ podpalajacy/ trujacy? Da sie cos takiego zrobic? :)
    Co moglibyscie jeszcze dodac do tych serwerow?
    To chyba na tyle z mojej strony :P
    Z gory dzieki za wszystkie podpowiedzi! :)

---------- Post dodany 07-09-2013 o godzinie 21:39 ----------

Powiedzmy ze na poczateczku, bede chcial ruszyc z serwerem DIABLO-MOD, moglby ktos kroczek po kroczku, link po lineczku wytlumaczyc jak cos takiego odpalic, dobrze skonfigurowac, zabezpieczyc, ladnie zmodyfikowac i odpalic? Z gory dzi

---------- Post dodany 07-09-2013 o godzinie 21:48 ----------

Ehhh, jesli zly dzial, prosze o przeniesienie :/ Mowilem ze laik :(

V.I.P. Awatar bakul. <3
    Thanks
    62

Domyślnie Odp: Pomocy- laik w opałach!

Wszystko znajdziesz w odpowiednich działach u nas na forum.