Jesteśmy osobami które na co dzień mają styczność z CS.
W większości, zaczęliśmy swoją przygodę z tą grą już dawno, jednak jesteśmy otwarci na nowych graczy.
Sieć serwerów powstała z inicjatywy MultiGamingu SEOGaming.pl oraz Firmy Pozycjonującej strony internetowe SEOPol.com. Dzięki późniejszemu przyłączeniu się do nas osób z zaprzyjaźnionej sieci, w dniu dzisiejszym posiadamy własny serwer dedykowany aby gracze mieli jeszcze większy wybór w różnych typach elektronicznej rozrywki.
Posiadamy Zaawansowane zaplecze techniczne, tak więc serwery jak i strona internetowa działają bez zarzutu. W planach, mamy stworzenie jeszcze większej różnorodności rozgrywki poprzez tworzenie coraz to nowych serwerów.

Serwer HARDCORE [4FUN] jest to nasz główny serwer. Przed zmianą IP był numerem 1 na polskiej liście serwerów CS:S i powoli wracamy do tego miejsca.
Jest on bardzo popularny wśród polaków jak i ludzi z całego świata. Jest to typowy serwer 4FUN z ciekawymi modyfikacjami.
Wielu graczy bardzo dobrze wypowiada się o serwerze i panującej na niej atmosferze.
Zapraszamy wszystkich do wspaniałej zabawy która na serwerze nie ma końca !
Dołączcie do szerokiego grona naszych stałych graczy !-> Slots : 38+8

-> IP : 94.23.238.19:27015

-> FriendlyFire : ON

-> Czas mapy : 20 min

-> Forum : www.seoserv.pl

-> Portal : webSPELL
Serwer SAHARA [ONLY-DD2] powstał z myślą o zagorzałych wielbicielach tejże mapy.
Na serwerze staraliśmy się odchudzić listę pluginów do minimum aby gracze odczuwali płynność rozgrywki i dobrą zabawę jaka zawsze towarzyszy na każdym serwerze z tą mapą.


-> Slots : 24+4

-> IP : 188.165.200.131:27014

-> FriendlyFire : ON

-> Czas mapy : 60 min

-> Forum : www.seoserv.pl

-> Portal : webSPELL
Serwer MINI [4FUN] powstał na prośby graczy naszego serwera HC.
Jest to jego ulepszona wersja na serwerze z mniejszą ilością slotów w celu dania graczom możliwości wolniejszej, przyjemniejszej i mniej „HardCore’owej” rozgrywki.
Dzięki większej ilości „umilaczy” (pluginów fun), serwer w swojej wcześniejszej odsłonie zyskał dużą ilość fanów w gronie elitarnych graczy CS:S.


-> Slots : 26+6

-> IP : 188.165.200.131:27015

-> FriendlyFire : ON

-> Czas mapy : 20 min

-> Forum : www.seoserv.pl

-> Portal : webSPELL
Serwer UMBRELLA [ZM] jest to serwer ZombieMod.
Konfigurowany i poprawiany przez kilka dni przez osoby które wiele swojego czasu z Counter-Strike:Source spędzili właśnie na takich serwerach.
Serwer jak i sam Mod, został przez nas dopieszczony najlepiej jak tylko się dało.
Znajdują się na nim mapy ZM jak i ZombieEscape(ZE) które również mają wielu wielbicieli.
Jest to druga edycja naszego dawnego serwera Zombie tak więc uniknęliśmy błędów z poprzedniej odsłony.


-> Slots : 36+4

-> IP : 188.165.200.131:27016

-> FriendlyFire : OFF

-> Czas mapy : 42 min

-> Forum : www.seoserv.pl

-> Portal : webSPELL
Serwer FLORIDA [SURF] jest to najlepszy i jedyny w swoim rodzaju srewer SURF.Serwer jak i sam Mod, został przez nas dopieszczony najlepiej jak tylko się dało. Zawodnicy moga sufrowac po wszelakich mapkach surf, gdzie trzeba wykazac sie nie lada skillem ale mozna sie przy tym dobrze bawic! Podobie jak w przypadku ZombieModa jest to juz druga odslona serwera surf co pozwolilo Nam uniknac bledow z poprzednich edycji oraz dostosowac gamplay do wymagan graczy.

-> Slots : 24+4

-> IP : 188.165.200.131:27017

-> FriendlyFire : OFF

-> Czas mapy : 20

-> Forum : www.seoserv.pl

-> Portal : webSPELL
Serwer GUNATANAMO FFA powstal z inicjatywy fuzji ktora miala miejsce pewien czas temu. Na odwozrowanie wlasnego srewera FFA, Jeden z Adminow R@ oraz spolka zalozyli wlasnie serwer GUTANTANMO! Serwer cechuje sie wysokim poziomem rozgrywki, doslownie zerowa iloscia cziterow ktorzy sa bezwzglednie eksterminowani przez jakze to "milych" adminow! Na serwerze także nie ma zbędnych pluginów mogących w jakikolwiek sposób zmienić rozgrywkę. Jest to stary, dobry, czysty CS:Source. Zapraszamy!!!

-> Slots : 22+2

-> IP :188.165.200.131:27018

-> FriendlyFire : ON

-> Czas mapy : 20

-> Forum : www.seoserv.pl

-> Portal : webSPELL
FIGHT CLUB jest serwerem GUNGAME! Jest to co prawda nowosc w naszym zobiorku serwerow ale juz cieszy sie popularnoscia! Jest to serwer ktory moze dostarczyc bardzo duzo dobrej rozrywki i zabawy. Mozna pokazac innym ze sie jest Panem wszytkich borni oraz noza! Konfiguracja srewera pozawala na automatyczne respowny wiec tryb rozgrywki przypomina death match. Jezeli nie lubisz czekac na kolegow konczacych runde to jest wlasnie wybor dla Ciebie

-> Slots : 22+2

-> IP :188.165.200.131:27019

-> FriendlyFire : Kontroluje Mod

-> Czas mapy : Kontroluje Mod

-> Forum : www.seoserv.pl

-> Portal : webSPELL
Serwer TS3 jest genialnym miejscem gdzie mozesz pogadac z kolegami z teamu podczas meczy lub w chwilach gdy nie masz co robic z wolnym czasem! Mozemy szcysic sie srewerem ktory upozycjonowal sie juz na bardzo wysokim miejscu w rankingach gametracker! Malo tego!! Rozdajemy kanaly wszytkim az do wyczerpania zasobow! Zapraszamy w odwiedzny na naszego TS'a.

-> Slots : 512

-> IP 94.23.238.19:9987

-> Wersja 3

-> Forum : www.seoserv.pl

-> Portal : webSPELL


Posiadamy Na Serwerach Dodatkowo