Poradnik służy pomocą dla nowych graczy i do nich jest skierowany. Jeśli zakupiłeś go i masz zastrzeżenia zapraszam na mój email. Tam możesz je złożyć.


Zwroty nie będą akceptowane bez logicznego wyjaśnienia.


Zaczynasz przygodę z grą Counter Strike Global Offensive ? Ten poradnik jest dla Ciebie ! Dzięki niemu zdobędziesz wiedzę na temat wielu aspektów gry. Na początku napiszę parę zmianek o mnie. Mam na imię Piotrek mam 29 lat w kantera gram od wersji 1.5, zaczynając moją przygodę w kafejce jak wielu starszych wyjadaczy. W CSGO gram od początku bety od 2012 roku. Mimo, że nie jestem pro gamerem mam duże doświadczenie w grze i chciałbym się nim podzielić z nowymi graczami.


Jest to 1 część poradnika. Nie ma w nim nic kopiowanego. Są to moje słowa skierowane do osób, które dopiero zaczynają przygodę.Ważne :


Poradnik jest napisany przeze mnie. Zabraniam kopiowania i udostępniania go bez mojej wiedzy i zgody.


Jest też on napisany tylko przeze mnie. Nie będzie on długi. Postaram się w nim wyjaśnić jak dobrze grać. Jak sprawić by movement stał się dobry a aim jak najdoskonalszy.


Masz pytania napisz na mój email : p.koscien23@interia.pl odpowiem jak najszybciej na każde zadane pytanie.


Poradnik jest wysyłany na email w formie PDF. Jeśli kupujący sobie zażyczy mogę wysłać go w innym formacie.

Wysyłam was do aukcji na allegro : https://allegro.pl/oferta/csgo-porad...czy-8486583767


Możecie też zakupić poradnik tutaj na forum. Dla użytkowników forum Poradnik za 1 zł. Cena na allegro to 2 zł.Do aukcji na allegro zostaną niedługo dodane grafiki aby to fajnie wyglądało.


- Sposób zapłaty po kupnie na forum to przelew/paypal
- Jak wyżej poradnik wysyłam na email w formie pdf czy też innej jaką zechce osoba kupującaProszę pamiętać, że jest to poradnik dla lajków co dopiero zaczynają przygodę z tą grą. Chcę po prostu pomóc aby ta gra i społeczeństwo, które w nią gra lepiej rozumiało o co w niej chodzi. A nie chodzi tylko o zabijanie przeciwnika.


Zapraszam :)