Już jutro do centrum gaming-owego O2 LAN Center w Sao Paulo przyjadą 32 zespoły z całej Brazylii. W krajowych eliminacjach do KODE5 GGR wystąpią najlepsze drużyny, które będą walczyły o miejsce w światowych finałach turnieju. Rozgrywki potrwają dwa dni, a zakończy je wielki finał w niedzielę popołudniu.


Spora część fanów platformy Counter-Strike czeka na jutrzejszy początek brazylijskich eliminacji do KODE5 Global Gaming Revolution. W centrum gaming-owym O2 LAN Center w Sao Paulo 32 zespoły z całego kraju będą rywalizowały o awans i wyjazd na światowe finały tegorocznego turnieju. Z pewnością nie zabraknie emocji, gdyż na miejscu mają pojawić się czołowe ekipy takie jak Made in Brazil, Firegamers czy też GoldenGlory.

Faworyci KODE5 Brazylia:

Made in Brazil

FireGamers

GoldenGlory

semXorah

crashers

Suicide Rushers

venom9x

Najciekawiej przedstawia się jednak rywalizacja pomiędzy Mibr i FireGamers, które w ostatnich tygodniach przeżyły gruntowne zmiany w swoich składach. Zainteresowani całą sytuacją bardziej trzymają stronę drugiego zespołu twierdząc, że FG ma większy potencjał i silniejszych zawodników w drużynie. Czy obie ekipy będą ze sobą walczyły w wielkim finale o wyjazd do Moskwy. Tego dowiemy się już w ten weekend.

źródło : esports.pl