Serwery wiaderko.com Zwiń / Rozwiń kategorię

HashJama [TP] 193.33.176.148:27015 | tp.wiaderko.com status serwera HashJama [TP] połącz

HashJama CS:GO [DM] 193.33.176.53:27015 | dm.wiaderko.com status serwera HashJama CS:GO [DM] połącz

HashJama CS:GO [FFA] 193.33.176.15:27015 | ffa.wiaderko.com status serwera HashJama CS:GO FFA [FFA] połącz

HashJama [TeamSpeak 3] 62.210.99.220:9987 | ts.wiaderko.com status serwera HashJama [TP ELITE] 62.210.99.220:27015 połącz

SPONSOR:
pukawka.pl

Nabór na JUNIOR ADMINA forum - Więcej informacji > Klik <
Strona 38 z 38 PierwszyPierwszy ... 28 33 34 35 36 37 38
Pokaż wyniki od 741 do 758 z 758
 1. #741
  Lamka Awatar .Luke
  Dołączył
  Jun 2013
  Posty
  1
  Thanks
  0
  Thanked 0 Times in 0 Posts

  Domyślnie Odp: Serwery GTA San Andreas Multiplayer


  Tworząc ten projekt, mamy swój cel, którego cały czas trzymamy się, myślimy o nim podczas tworzenia przeróżnych rzeczy do naszego skryptu, strony internetowej etc. ten cel wzmacnia nas i motywuje do dalszej pracy nad owym projektem, głównie chodzi nam o "przyjemność z gry". Pewnie myślicie, że jest to trochę głupkowaty cel, ale nie dla nas. Jeżeli grał ktoś z Was w rocznikach takich jak '08-'09 to na pewno wie co to jest czerpanie przyjemności z gry, a teraz to niestety zapomina się o tym, a szczególnie nowi gracze z obecnego rocznika nie wiedzą jak było dawniej, jak się grało. Nie dla pieniędzy, nie dla statystyk - a dla przyjemności, jeśli się dostawało CK to nie było niczym wielkim, po prostu się dostawało i od razu nową postać robiło i graliśmy dalej z uśmiechem na twarzy.. My postaramy się coś temu zaradzić i przywrócić dawane czasy, może nam się uda - zobaczymy, to też zależy od Was. Teraz przejdę do naszego skryptu - jak pisałem, chcemy przywrócić dawny klimat, pewnie myślicie, że skrypt to będzie taki z podstawowymi komendami, jak dawniej, ponieważ nie znamy się na programowaniu i stawiamy taki projekt, nie - skrypt jest bardzo dobrze rozbudowany, wszystkie moduły są dopracowane na ostatni guzik.

  Central jest projektem serwera o tematyce Role Play, który swoimi oryginalnie zaprojektowanymi funkcjonalnościami oferuje wysoko jakościową oraz świetną rozgrywkę, na wysokim poziomie w nietypowym miejscu jakim jest zapewne Los Santos. Administracja projektu serwera została dobrana z uprzednim przemyśleniem, a skrypt w postaci gamemodu pisany od niezbędnych podstaw, tworząc go jako wyjątkowy i przemyślany w praktyce. Na serwerze, kreując swoją postać indywidualną możesz zostać tym, kim tylko sobie zaplanujesz i zechcesz. Zostań lokalnym przedsiębiorcą, biznesmenem i otwórz własną działalność biznesową, bądź zostań przestępcą i stwórz organizacje przestępczą. Zakup własny dom lub mieszkanie i wymarzony samochód. Wspinaj się na szczyt zaplanowanej przez Ciebie kariery bądź zostań zamkniętym w więzieniu przestępcą. Na naszym projekcie serwera, możesz wykreować dowolny charakter - na wszystkie wymienione predyspozycje, pozwoli Wam nasz rozbudowany skrypt gamemod'u. Forum projektu serwera zostanie oparte na silniku Invision Power Board, co pozwala w efekcie na płynne i dokładne przeglądanie jak i również korzystanie z forum. Projekt to po prostu społeczność tworząca własną grę w wykreowanym przez siebie systemie. Grajmy dla przyjemności!.

  Zapraszamy na oficjalne forum projektu: www.central-rp.pl

  Postaramy się, aby projekt serwera został zaopatrzony w liczbę slotów 100. Nazwa naszego serwera, jest bardzo wam znana, wiem o tym iż. Było dużo reaktywacji tej nazwy, my ogólnie startujemy bez tej jakby reaktywacji, bo to jest nowo powstały serwer i nic nie ma wspólnego z poprzednimi edycjami.

  Niektóre obiekty zostały usunięte specjalnie aby nowe ujrzały światło dzienne, wszystko jest bardzo dobrze przemyślane aby gra była przyjemna i grać mógł wyluzować się po ciężkim dniu pracy lub szkole - rozrywka i jeszcze raz rozrywka. Owe pojęcie jest zapominane w dzisiejszych czasach lecz my właśnie do niego powracamy z wielkimi krokami. Zapraszam do czytania dalszej zapowiedzi serwer.

  Nowi gracze polskiej sceny role play zapoznają się z podstawami projektu oraz gracze stali, mają możliwość za pośrednictwem prostego polecenia /pomoc zweryfikować podstawowe funkcjonalności, jakie oferuje nasz projekt serwera. Takowa sposobność powinna znacznie ułatwić rozgrywkę, dzięki czemu stanie się ona jeszcze bardziej rozmaita i wykreowana.

  Powyżej zostało trochę ukazane podstawy, tak aby każdy z zapoznających, miał początkowy przegląd, jak wyglądają tak zwane ważne filary gamemodu. Jednak to nie wszystko. Inne aplikacje serwerów kończą się zazwyczaj na podobnym miejscu, lecz nie u nas. Czytajcie dalej, co chcielibyśmy Wam Zaprezentować.

  Jedna z najbardziej znaczących funkcji serwera rozgrywającego tematykę typu Role Play. U nas, takowe działalności (biznesy/firmy) tworzy się prosto, jak i dynamicznie - kreuje je osoba do tego upoważniona zakresem swoich zadań i możliwości czyli po prostu administrator, wystarczy, że wprowadzi odpowiednią komendę i biznes należy do grającego!. Podobnie jest z grupami. Takowe istniejące grupy będą proste i jakże funkcjonalne dla gracza! Dodatkową funkcją są wpłaty i środki gromadzone przez takowe grupy.

  Często bywa, iż warto było by nadać określone zajęcie tymczasowe, a nawet stałe odgrywanej przez Ciebie postaci. Umożliwia to posiadany przez nas system prac dorywczych, dzięki któremu Ty i twoja postać możecie odgrywać przykładowo mechanika, taksówkarza, czy wiele innych.

  System pojazdów jest bardzo dobrze rozbudowany. Po wejściu do naszego pojazdu, na prawym, dolnym rogu pojawia się informacja o pojeździe, jego nazwa, ilość paliwa, format: xxl/xxl i HP pojazdu, gdzie zaraz po uszkodzeniu zmienia się. Możemy otwierać i zamykać maskę pojazdu, bagażnik jak i zgaszać i zapalać światła. Kiedy chcemy naprawić samochód, jedziemy do warsztatu, gdzie jest mechanik, ten wpisze odpowiednią komendę - wtedy pojawia nam się komunikat, że ów grasz naprawia nam pojazd, jak i odliczanie. Podobnie jest z lakierowaniem. Mechanik musi mieć przedmiot lakieru, który możemy zakupić na warsztacie, oferuje nam lakierowanie i wtedy musi psikać lakierem na pojazd, po upływie odpowiedniego czasu, zmienia nam się kolor samochodu.

  Członkowie grup mogą otrzymać uprawnienia do bram, czatu czy też prowadzenia pojazdów grupowych. Pod grupe można przypisać dowolną ilość pojazdów, które można odspawnowywać, zamykać, parkować i dowolnie nimi zarządzać. Lider może nadawać uprawnienia, przydzielać rangi i wypłaty. Czaty grupowe IC i OOC, których używamy za pomocą komendy /r IC /ro OOC.


  Nasze grono administracyjne posiada bardzo duże doświadczenie w swoim fachu, przez co możemy świadczyć dla Was usługi w profesjonalnym i wysokim zakresie. Na różnych serwerach są niekiedy problemy, gdyż nie którzy członkowie grona administracyjnego zupełnie nic nie robią, a rangę mają za nic - dosłownie, u nas tak nie będzie.

  Tak wiec, każdy ma prawo dojść do grona administracyjnego, jeżeli będziesz wzorem dobrego gracza dla innych, udzielał się na forum z sensem, kulturą - starał się pomagać dla projektu, zgłaszając osoby z wspomagaczami, nabijaczy postów, oszustów etc. to będzie brane pod uwagę, więcej informacji to powinniście sami się domyśleć, jeżeli takowa osoba zostanie wybrana, to będzie poinformowana przez któregoś administratora poprzez prywatną wiadomość, a potem jeżeli osoba zgodzi się, zostanie przeprowadzona rozmowa, na jakimkolwiek komunikatorze, w celu sprawdzenia doświadczenia i osobowości danego osobnika. Także będzie możliwość dołączenia do nas poprzez podanie, lecz trzeba zaczekać aż zostanie oficjalnie rozpoczęty nabór do naszego grona.

  Chciałbym dodać również że na naszym serwerze nie będzie nudno!, oczywiście wręcz przeciwnie
  na serwerze będą odbywały się przeróżne imprezy (eventy), w których gracze będą mogli wygrać, pkt Premium, czy coś innego dość wartościowego w grze! Na pewno na start serwera, chcielibyśmy zorganizować jakich event, albo eventy na otwarcie serwera, kto wie zobaczymy, czy gracze będą chcieli to zobaczyć, i w tym uczestniczyć, zależy to również od pomysłu czy wypali, czy też nie, zobaczymy jak to się potoczy, ale jesteśmy dobrej myśli. :)!

  Na same zakończenie tego ogólnego tematu o projekcie, chciałbym zaprosić wszystkich chętnych, aby uczestniczyli w życiu forum, śledzili na bieżąco, nasze poczynania według projektu, ponieważ jesteśmy bardzo dobrej myśli, że może coś z tego wyjść. Chciałem dodać że czekamy na wasze aplikacje na biznesy jak i na organizacje przestępcze.Czekamy również na liderów grup oficjalnych, również czekamy na wasze propozycje do naszego GameMod'a, lub Forum, oraz czekamy na was drodzy gracze, to od was zależy jaki będzie klimat panował, zapraszamy na nasze forum www.central-rp.pl

 2. #742
  Lamka Awatar xSkyer
  Dołączył
  Jul 2013
  Wiek
  28
  Posty
  1
  Thanks
  0
  Thanked 0 Times in 0 Posts

  Domyślnie Odp: Serwery GTA San Andreas Multiplayer  Na wstępie chciał bym dodać że jest to druga odsłona nowego projektu, ten projekt został stworzony dla graczy, gramy w mało rozgrywanym miejscem rozgrywki na scenie Role Play, w mieście Palomino Creek, widzę mało projektów który tam rozpoczynają swój projekt więc postanowiliśmy że spróbujemy swoich sił akurat w tym miasteczku. To wy tworzycie klimat więc to od was zależy jak będzie nam się grało, administracja robi wszystko aby było miło oraz był klimat, lecz to gracze robią najważniejszy klimat całej rozgrywce. A także czekamy na wasze propozycję który na pewno rozważymy ponieważ serwer jest dla graczy, a nie dla kasy.. To od ciebie zależy kim zostaniesz, ty kierujesz swoim życiem, więc lepiej pomyśl dokładnie zanim się zdecydujesz.  Naszym gamemodem jest znamy zapewne wam Honest, gdyż stawiamy na niego, bo w nim widzimy coś... nie on zły, gdyż się zedytuje to może być naprawdę być dobrym, a my go naprawdę tam zrobimy że będziecie chcieli grać, dużo systemów będzie nowych, będzie on przejrzysty itp... Co dodamy? Dodamy, system narkotyków, hi-fi w biznesie (muzyka), payday 300 $ za godzinę dla wszystkich, możliwość sprzedaży biznesów, system siły (trening, oferuje itp), system roślin (pomidory itp), system zwiąż dla organizacji przestępczych, komenda /taxi, system kar (m.in: blokada pisania, blokada biegania itp.) i wiele więcej na serwerze. Na serwerze będzie 50 slotów, nie potrzebujemy dużo slotów z takiej racji, że na razie tyle wystarczy, bo i tak nie będzie na serwerze full, gdyż będzie full to powiększymy do 100 slotów.


  Na naszym serwerze jest możliwość postawienia 3d teksta aby rozreklamować swój biznes itp, to prawie nic nie kosztuje a kosztuje to 5 punków premium, jest to bardzo korzystny system który umili każdemu grę. Jest to bardzo przejrzysty system który dobrze się sprawdza grze.


  Mamy bardzo dobrze rozbudowany system kar, który polega na blokowaniu czynności gracza, m.in: blokada pisania, blokada chodzenia, blokada mówienia, blokada sprintowania itp, i wszelkiego tego typy blokady. Jedynie admini mogą dawać kary graczom, lecz to chyba jest jasne.


  Posiadamy taki owy system że można zaoferować komuś trening, będzie to polegało na tym że będzie cza np: hantle podnosić po czym to podnosi nam J (siłę). Potrzebuje ciężko pracować gdy się chce podwyższyć swoją siłę, za jeden trening przychodzi nam 5 siły (5J). Siła jest pokazana pod nickiem.


  Jest to innowacyjny system, który umożliwia nam sadzenia w ogrodzie, np: pomidorów, ogórków, po czym po zebraniu będzie można je zjeść, daje taki sam efekt jak by się kupiło w sklepie 24/7, lecz to jest oszczędne. Zbieranie polega na tym że czekamy 20 minut i zbieramy komendą (/zbieraj) lecz trzeba uważać aby nikt z graczy nie zebrał szybciej, bo każdy może to zebrać. Aby zasadzić nasiono drzewa potrzeba kupić nasionko w sklepie ogrodniczym.


  (możemy oferować lakierowanie, naprawę, trening lub sex oralny innemu graczowi, (/o)


  Czas przejść do systemu narkotyków, pierwszym narkotykiem który przedstawimy jest kokaina.
  Kokainę można w prosty sposób zasadzić, wystarczy mieć nasiono i go użyć.
  Nasiono będzie wyrastać przez 20 realnych minut. Lepiej go pilnuj, ponieważ każdy może zebrać nasiono gdy powyższe już wyrośnie!


  Prosty system który można spotkać na większości serwerów. Gdy jesteś w gangu i masz spray, możesz zrobić tag. Działa to w taki sposób, że podchodzisz do istniejącego już tagu na mapie SA, po czym gdy go juz zamalujesz możesz wybrać logo którym chcesz go zastąpić np. Ballas itd. W przyszłości planujemy też wprowadzić system własnych tagów, taki że będzie można ustawić swój tekst


  U nas jest inaczej, gdy przegrasz jedną godzinę to dostajesz 300 $ (jako normalny) i tak za każdą godzinę.


  Jest to podobne do syreny PD, lecz ten system umożliwia nam przekazania na dach object "TAXI" jest to na nie wielu na serwerach lecz u my to posiadamy.


  Tak jak wiecie obiecywaliśmy wam pokazać obiekty które będą serwerze, ale jeszcze będę robione, lecz następne już zobaczycie na serwerze, dlatego że nie długo start. Obiekty są robione na bogato, aby wzbogacić nasze miasteczko zwane Palomino Creek. Ale staramy się aby nie zepsuć klimatu, a nawet staramy się poprawić, lecz najważniejszą rolę to wy pełnicie, bo to od was zależy jaki będzie klimat w miasteczku. O to kilka obiektów na serwerze, reszte na forum można zobaczyć!

  Co tutaj dużo pisać, forum jest postawione na silniku IP.Board, posiadamy licencję IPB. Na forum jest wgrane dużo udogodnień który pozwoli użytkownikom miłe spędzania czasu na naszym forum.

  ADRES DO FORUM: Ogłoszenia  Kavan - założyciel, zarządca, webmaster, grafik, opiekuje się forum
  Naimad424 - programista pawn
  Vito - gamemaster
  Tomek. - gamemaster

 3. #743
  Spamer Awatar adidas /t/
  Dołączył
  Oct 2012
  Posty
  36
  Thanks
  0
  Thanked 0 Times in 0 Posts

  Domyślnie Odp: Serwery GTA San Andreas Multiplayer

  Zapraszam na N4G :)
  Serwer ten ma 1000 slotow, i jest to typ RP
  net4game - Największy polski RolePlay w SA-MP - Gamehub

 4. #744
  Lamka Awatar Clasek
  Dołączył
  Jul 2013
  Wiek
  28
  Posty
  1
  Thanks
  0
  Thanked 0 Times in 0 Posts

  Domyślnie Odp: Serwery GTA San Andreas Multiplayer
  Witamy serdecznie wszystkich graczy, nowych jak i starych, którzy aktualnie skupiają się na platformie SA-MP. Jak widać zainteresowałeś się naszą reklamą, zatem w skrócie przedstawimy Ci opis gamemoda, administrację oraz zalety i wady serwera. Naszym priorytetem jest rozwój projektu, dlatego też postanowiliśmy wprowadzić wiele innowacji, których nie znajdziesz nigdzie indziej! Gwarantujemy świetną atmosferę, wiele emocji i dużo zabawy!

  Biznesy
  Biznesy na naszym serwerze to jedna z najbardziej rozbudowanych atrakcji. Zaczynając od pojedynczych sklepów, a kończąc na wielkich centrach handlowych lub przedsiębiorstwach. Jeżeli tylko zechcesz będziesz mógł zakupić własny biznes i stać się największym przedsiębiorcą w dziejach Polish Gaming Party! Jedyną rzeczą, której potrzebujesz jest odpowiednia pula pieniędzy na zakup obiektu. Nie martw się, aktualnie jest ponad 150 wolnych biznesów, dla nikogo nie zabraknie! Wygląd szaty graficznej zakupu działalności jest bardzo rozbudowany, a sam system posiada wiele opcji. Na co czekasz? Sprawdź je sam!


  Domy
  Kto by nie chciał zamieszkać w pięknym, nowym domu położonym w spokojnej dzielnicy... Niestety, na to mogą pozwolić sobie tylko najbogatsi. Jesteś nowy i nie masz pieniędzy? To żadne zmartwienie! Każdy nowy gracz będzie mógł bardzo łatwo się u nas zaaklimatyzować. System domów został stworzony dla ludzi o różnym stanie portfela! Kiedy tylko zechcesz i będziesz posiadał odpowiednią ilość pieniędzy możesz udać się w najdalszy zakątek i zakupić dom! Rozmieszczone są one na całej mapie, lecz usytuowaliśmy je w grupach! Ma to na celu ułatwienie zapoznania się między sąsiadami. Ktoś zapyta: a po co mi tutaj dom? Już odpowiadam! Jako posiadacz domu będziesz mógł ukryć w nim broń, kamizelkę itp., a co najważniejsze zakupić prywatne auto! W najbliższym czasie planujemy do każdego z domów dodać prywatny garaż!  System aut

  Masz dosyć zabawy w zbieranie aut po ulicy i chciałbyś mieć swój wymarzony pojazd na zawołanie? Nic trudnego! Jeżeli jesteś posiadaczem domu i spełniasz wymogi jakie stawia przed tobą próg wymaganego respektu, będziesz mógł zakupić pojazd w jednym z komisów, których jest dokładnie dziewięć. W każdym z nich znajduje się odpowiedni podział aut.  Praca
  Zapewne nie raz rozmyślałeś 'Co by tutaj robić...' lub 'Gdzie ja dorwę jakąś pracę?". Na te pytania bardzo łatwo odpowiedzieć sobie na naszym serwerze! Na start będziesz miał do wyboru prace jako: policjant, medyk, terrorysta, hitman, prostytutka, mechanik i diler narkotyków. Każdy z tych zawodów ma inny charakter, ratujesz lub odbierasz życie, sprzedajesz siebie lub coś, naprawiasz lub niszczysz. Wszystko zależy od Ciebie!  Mini-misje
  Kiedy znudzi Ci się Twoja praca lub nadejdzie czas na emeryturkę (chociaż w Polsce może być z tym problem), zawsze możesz udać się na przejażdżkę... Ale chwila, nie lepiej na tym zarobić?! Otóż tak! Na naszym serwerze możesz aktywować mini-misje, które pozwolą Ci zostać: taksówkarzem - każdy ustala sobie własne stawki,
  sprzedawcą lodów - już widzę te kolejki ustawiające się przed twoim autem,
  sprzedawcą hot-dogów - byle paróweczka była świeża,
  kierowcą zawodowym - przewóz materiałów budowlanych, może z Twoją pomocą skończą autostrady w Polsce.
  Każdą z tych misji możesz aktywować wsiadając do właściwego auta, a następnie wciskając klawisz '2'.  Misje
  Fabuła, to podstawowe słowo, o którym musimy pamiętać wykonując misje. Jednak nie różni się to zbytnio od naszej szarej rzeczywistości, gdzie musimy pytać 'Jak żyć'... Dlaczego by nie napisać własnej historii? Możesz to zrobić właśnie teraz, na naszym serwerze! Zacznij od kuriera, a skończ na największym gangsterze w dziejach San Andreas!  Gangi - system, siedziby
  Z każdą chwilą przybywa Ci pomysłów, ale brakuje pomocników do ich zrealizowania? Nie ma rzeczy niemożliwych! Zbierz własną grupę ludzi i stwórz organizację przestępczą. Walczcie o tereny z innymi gangami i zawładnijcie całym San Andreas! Po zajęciu jednego z terenów możesz zakupić własną bazę dla Twojej grupy przestępczej! Każda z siedzib będzie posiadała wiele opcji. Nie czekaj, sprawdź je!  Poszukiwacz przygód
  Czy myślałeś kiedyś, aby zostać poszukiwaczem przygód? Będziesz mógł to zrobić na naszym serwerze! Nowy system przygód udostępni Ci kilka misji! Pierwszą z nich jest odnalezienie w Los Santos stu graffiti, które musisz zamalować sprayem. Drugie zadanie polega na znalezieniu 50 miejsc do sfotografowania. Będzie potrzebna Ci do tego kamera lub aparat, które można zakupić za pomocą komendy "/camera". Następnym celem jest znalezienie podków występujących w każdym miejscu w Las Venturas. Ogólnie jest ich 50, nie potrzebujesz niczego, aby je zdobyć! Ostatnią niespodzianką są ostrygi, które występują na terenie całego San Andreas, a szukać ich trzeba pod wodą. Za znalezienie pakietów otrzymujesz nagrodę uzależnioną od posiadanego konta: Bronze, Silver lub Gold.  Broń
  Im więcej posiadasz zabójstw, tym lepszą bronią dysponujesz.
  Możliwy jest jednak zakup broni. Aby tego dokonać należy udać się do sklepu z bronią, znajdują się one w Los Santos, Las Venturas oraz San Fierro. Ekwipunek zapisuje się 20 minut od wyjścia z serwera, zatem nie masz się czego obawiać! Jeżeli nie chcesz stracić swojej broni, możesz przechowywać ją w domu.  Umiejętność posługiwania się bronią
  Zapewne nieraz myślałeś "Jak to by było zacząć wszystko od nowa". Nic trudnego! Przekonasz się o tym na naszym serwerze! Zdobądź wymarzoną broń, a następnie opanuj ją do perfekcji! Stopień umiejętności wyrażany jest w procentach.
  Zabawy na serwerze


  Jest to chyba jeden z najważniejszych podpunktów, ponieważ właśnie tym odznacza się nasz serwer.


  1.Ostatni zostaje - jest to inna wersja siana, nieco trudniejsza od oryginału! Tym razem będziesz miał do czynienia z wieloma wielkimi budynkami, na których trzeba przetrwać jak najdłużej. Wygrywa osoba, która będzie miała największą przewagę zabójstw. Przykładową mapą na której zmierzysz się z przeciwnikami jest dwupiętrowy budynek. Na początek spadasz na pierwsze piętro, a dopiero później na ziemię.


  2. Drift - masz dosyć monotonnej jazdy po stałych trasach? Skończ z tym! U nas zaczyna się całkowicie nowy wymiar driftu, po przeniesieniu się na jeden z torów automatycznie włączy się odliczanie. W chwili jego zakończenia wyświetli Ci się czerwony punkt na drodze, musisz w niego wjechać, a następnie "zaliczyć" następne. O osiągnięciu najlepszego wyniku dowiesz się po wjechaniu na metę. Wówczas otrzymasz nagrodę!


  3. BF - jest to typowa mapa TDM (akcja odbywa się na Area 51). Przenosisz się w losowe miejsce. Po prawej stronie widzisz licznik zabójstw i śmierci. No i zaczynasz działać! Na terenie walk rozmieszczone są wybuchowe beczki, wyrzutnie rakiet itp.


  4. WW3 - zabawa pełna akcji, dynamiki. Potrzebujesz 4 graczy, by w nią zagrać. Typowy TDM opierający się na lotnictwie oraz strzelectwie.

  5. FlatOut - po wpisaniu odpowiedniej komendy ujrzysz trzy mapy do wyboru. Kiedy już wybierzesz jedną z nich zostaniesz przeniesiony na wysoki zjazd i po chwili rozpocznie się odliczanie. Zjeżdżasz do samego dołu, wciskasz "LPM", wybija Cię z auta i lecisz prostą drogą aż do celu. Aby pobić rekord musisz osiągnąć wyższą sumę od aktualnej, która jest zapisana w tabeli. Do wykonania będziesz miał trzy skoki, z których punkty są zliczane.

  6. Race - wyścig został opracowany w taki sam sposób jak na innych serwerach - niczym się nie wyróżnia.

  7. Parkour - coś specjalnego, nie do końca zgadza się to z nazwą tej zabawy. To po prostu bardziej ekstremalny sport.
  Całą zabawę zaczynasz w aucie, dojeżdżasz do wyznaczonego punktu, przenosi Cię automatycznie na motor, jedziesz drogą, która po chwili się kończy i wskakujesz do wody. Automatycznie zostajesz przetransportowany na łódź. Płyniesz w kierunku portu, wyskakujesz, skaczesz po dachach, docierasz do terenów górzystych, gdzie dostajesz quada. Musisz nim dojechać do klifu, a następnie z niego wyskoczyć i trafić w określony punkt. System automatycznie "wrzuci" Cię na miejsce pilota, po czym twoim zadaniem będzie jak najszybsze dotarcie do miejsca zrzutu. W chwili, w której wlecisz w to miejsce, zostaniesz wyrzucony z samolotu i Twoim ostatnim zadaniem będzie wylądowanie przy pomocy spadochronu w określonym przez system punkcie.


  8. Minigun - podstawowa mapa DM, na której możesz odblokować kilka osiągnięć.

  9. Derby - po wpisaniu komendy ukaże Ci się lista ośmiu map do wyboru. Po wybraniu jednej z nich zostaniesz automatycznie przeniesiony na mapę z monster-truckami lub innymi autami. Wygrywa ten, który najdłużej utrzyma się na polu.

  10. Kosmiczne CTF - aktualnie trwają prace nad tą zabawą. Więcej informacji ujawnimy po starcie.


  Bank
  /bank - teleportujesz się do banku,
  /givecash - przekazujesz pieniądze innej osobie.
  Jeżeli chcesz zarobić powinieneś zabijać, ale są osoby, które najzwyczajniej w świecie nie lubią tego robić.
  Jeżeli jesteś jedną z takich osób to właśnie dla Ciebie powstały poniższe atrakcje:
  eksport aut - dostarczanie aut, które widoczne będą na ogłoszeniu (czat),
  /minigames - zabawa w mini gry, praca, zakup biznesu.  Pobijanie rekordów
  Jesteś osobą, która uwielbia rywalizacje i chce pokazać, że jest najlepsza? Umożliwimy Ci to! Na serwerze znajduje się wiele miejsc w których możesz rywalizować z innymi, natomiast jeżeli chcesz uwiecznić Swoją potęgę na jednej z tablic zapoznaj się z:
  /records - lista rekordów,
  /driftrekords - najlepsi drifterzy,
  /top5 - najlepsi ściganci na serwerze,
  /FORekords - rekordziści flatout,
  /Precords - rekordy czasowe w zabawie parkour.  System osiągnięć
  Staraliśmy się dopracować każdy szczegół. Jednym z nich jest dobrze Ci znany system osiągnięć. Podzielony jest on na brązowe, srebrne i złote medale. Czym więcej ich zdobędziesz, tym lepsze nagrody otrzymujesz. Ogólnie czeka na ciebie ponad 80 wyzwań, z czego nic nie należy do pospolitej 'nudy'. Akcja, zabójstwa, szybki transport, wyścigi … i to nie wszystko!  Języki

  Po wejściu na serwer będziesz miał do wyboru jeden z języków - język polski lub język angielski, wybierz ten, którym lepiej władasz :-).  Minecraft
  Tydzień - półtora po starcie serwera postanowiliśmy wydać nowy dodatek, tzw. minecraft. Będziesz mógł wybudować własny dom na wykupionej przez ciebie działce przy użyciu kwadratowych klocków!  MastiX - technik, programista, mapper, opiekun serwera, opłacenie serwera.
  Annie - opiekunka administracji i serwera oraz grafik, opłacenie serwera.
  Semir - sprawy dotyczące serwera, opłaty.


  Start serwera odbędzie się 26 lipca o godzinie 17:59:59. 100 slotowy serwer z zakładką hosted!
  Polish Gaming Party  Z PGP możesz słuchać radia za darmo, znajdziesz tu porcję świeżej muzyki, największych klubowych hitów, a także piosenek od których łezka zakręci się w oku. Ponadto znajdziesz linki do pobrania utworów które Ci wpadły w ucho! Teksty piosenek, oraz wiadomości o najciekawszych imprezach muzycznych, odbywających się na terenie naszego kraju

  Podziękowania za bannery i sygnaturę dla Aplikacje CMS - phpBB2 by Przemo - phpBB3 - MyBB - IP.Board - vBulletin - Modyfikacje - Style - Szablony - HTML - PHP - CSS - Javascript - Grafika - Zlecenia

 5. #745
  Lamka Awatar Ursozx
  Dołączył
  Aug 2013
  Wiek
  19
  Posty
  1
  Thanks
  0
  Thanked 0 Times in 0 Posts

  Domyślnie Odp: Serwery GTA San Andreas Multiplayer


  Czy chciałbyś/chciałabyś poczuć prawdziwy smak świata role play? – właśnie u nas możesz tego doświadczyć podczas niesamowitej grze na serwerze oraz podczas śledzenia forum. Interiory i obiekty, które tworzy SarOneK pasują do otoczenia co daje klimat Style Role Play.
  Nasz doświadczony team zna się na rzeczy co pomaga w dojściu do celu. Nikt nikomu nie wtrąca się do obowiązku co pomaga w utrzymaniu prawdziwego klimatu Role Play. Serwer nie tylko tworzymy my, ale Wy – jako gracze naszego projektu. Naszym celem jest osiągniecie jak najwyższego poziomu RP oraz jak najwyższej frekwencji graczy na naszym serwerze. Przy tworzeniu projektu postawiliśmy sobie hasło „Żeby stworzyć coś nowego i wspaniałego trzeba się nie poddawać! – upadek nie oznacza przegraną!”

  Nasz Gamemode jest tworzony przez bardzo doświadczonego skryptera. Wykonuję on bardzo potrzebne dla serwer role play systemy co pomaga utrzymać klimat Role Play, a także naszego miejsca rozgrywki. W Gamemode’dzie jest zamieszczone bardzo wiele systemów, które są bardzo potrzebne dla projektów związanych z realnym życiem. Nasz Gamemode to ciągle modyfikowany Honest.


  Miejscem rozgrywki naszego projektu jest średniej wielkości miasto, jakim jest San Fierro. Rozmieszczenie frakcji bardzo pomaga w odnalezieniu się w mieście, dzięki temu położeniu frakcji stworzyliśmy coś typu Centrum San Fierro, w którym większość akcji ma tam miejsce. Obiekty tworzone przez SarOneK’a pasują do otoczenia i miejsca rozgrywki.
  W całej Polsce jest bardzo mało serwerów, które wzięły za miejsce rozgrywki miasto San Fierro. Jest to nowość wśród serwerów Role Play, co z pewnością przyciągnie graczy.

  Nasz skrypt serwera posiada takie systemy jak:
  Pożary i Straż Pożarna – System, który jest bardzo potrzebny dla San Fierro Fire Department. Ogień może pojawić się co jakiś czas, zależy co ile ustawi się w gamemode’dzie.
  System Zwłok – Jest to system nadający klimat grze w organizacjach przestępczych. Jeżeli znajdziesz biały worek powinieneś iść z nim albo na policję albo do szpitala. W szpitalu medycy mogą się dowiedzieć kogo to ciało, a policjanci mogą wiedzieć jak zginął.
  System Radarów – Jest to bardzo potrzebny system do gry w San Fierro Police Department. Policjant wyciąga coś w kształcie broni, a gdy wyceluję w auto może sprawdzić jego prędkość.
  System Surfingu – Surfing polega na kupnie deski surfingowej w sklepie 24/7 i udaniu się nad jakiś zbiornik wodny. Tam możesz zacząć surfowanie przy użyciu /p i wybraniu z listy deski surfingowej.
  System Telefonów – Ten system jest potrzebny z wielu powodów. Jeżeli widzisz jakiś wypadek możesz zadzwonić do służb porządkowych i wezwać ich. Telefonu możesz użyć poprzez: /p i wybranie z listy przedmiotu ”Telefon” lub wpisanie komendy /t i wybrania z menu głównego telefonu jakiejś opcji.
  System Grup – Jest to system, dzięki któremu możesz zobaczyć w jakich grupach jesteś.
  System Autobusów – Jest to przydatna opcja w grze, bo jeżeli nie masz żadnego pojazdu możesz dotrzeć do różnorodnych miejsc w San Fierro.
  System Oferowania – Poprzez tą opcje możesz szybko i bezpiecznie zaoferować komuś jakąś czynność, rzecz lub coś innego. Oferowanie można wykorzystać poprzez wpisanie komendy /o [trening /naprawa/lakierowanie/seks].
  System Kar – Jest to system używany na każdym serwerze. U nas jest wiele kar, które mają za zadanie zwalczanie odwalaczy. Przykładowe kary to: Admin Jail, Blokada Biegania, Ban oraz wiele więcej.
  System Głogu i Higieny – Jest to bardzo dobry system, który nadaje realności w grze. Dzięki temu systemowi możesz się dowiedzieć kiedy jesteś głody oraz brudny.
  System koszykówki – jest to bardzo fajny system, dzięki któremu jest urealnienie gry podczas wolnej chwili.
  System Ligi Koszykowej – Jest to system bardzo rzadko spotykany na serwerach Role Play. W Polsce taki system posiada około 7 serwerów. Ten system umożliwia grę w lidze i zakładanie własnych drużyn.
  Kamera z pojazdu – Ta opcja jest bardzo przydatna, ale tylko dla ludzi z wielką umiejętnością jazdy samochodem. Poprzez wpisanie komendy /kameraz automatycznie ustawia Ci kamerę z wnętrza samochodu.
  System Roślin – Ten system pomaga w uzbieraniu pieniędzy jak i w klimacie farmerskim. Dzięki temu systemowi można zasadzić sobie różne rośliny, a później je zebrać.
  System Boombox’ów – Dzięki temu systemowi możesz przeprowadzić jedną z najlepszych imprez w San Fierro. By aktywować boomboxa wystarczy wpisać komendę /boombox [url muzyki]
  System Taggowania – jest to system, który pomaga w grze gangów, szajek oraz mafii. Każdy gang ma swój tagg i może go namalować na każdej ścianie zewnętrznej.


  Nasze forum postawione na silniku MyBB 1.6.10 jest bardzo przejrzyste dla oka oraz bardzo miłe do czytania. Wykupione na hostingu xaa.pl ma bardzo wiele możliwości związanych z tematami/postami.
  Forum z dnia na dzień jest modyfikowane co pomaga w zdobyciu graczy.
  Style RP - forum


  Eddie – Współwłaściciel projektu. Zajmuję się stroną internetową Style Role Play. Tymczasowy opiekun organizacji publicznych.
  SarOneK – Współwłaściciel projektu. Zajmuję się obiektami, interiorami – po prostu główny obiekter serwera. Tymczasowy opiekun organizacji prywatnych.
  Patryk – Współwłaściciel projektu. Zajmuję się gamemode’em oraz pisaniem skryptów – pawner. Tymczasowy opiekun organizacji przestępczych.
  Adon – Administrator serwera, zajmuję się tym co najważniejsze – klimat serwera.

 6. #746
  Lamka Awatar J0J094
  Dołączył
  Mar 2010
  Posty
  4
  Thanks
  0
  Thanked 0 Times in 0 Posts

  Domyślnie Odp: Serwery GTA San Andreas Multiplayer


  Witajcie! Chcemy wam przedstawić nowy projekt, który chce zaistnieć w świecie RP na dłużej, liczę na to, że wszystko wam się spodoba i zachęci do gry na naszym serwerze!!!! Rozwijamy się non stop, ciągle coś tworzymy, pozyskujemy graczy i zbieramy oceny. Golden Town to przyszłość i zalety!!

  Po krótko o Gamemodzie, staramy się go ciągle rozwijać o własne skrypy i przerabiać jak najlepiej się da. Po niżej zalety naszego Gm'a!!!

  Gdy tylko użyjecie broni z Panelu Przedmiotów[/e] to broń automatycznie wam się nakłada na skin. I te bronie są widoczne dla każdego gracza, a gdy macie bronie schowane w Panelu Przedmiotów to one są brane jako schowane pod ciuchami.

  Tak moi drodzy, nie będzie już biegania, pływania, bawienia się bez snu! Pasek koloru niebieskiego będzie odpowiadał za senność, gdy będziecie czuć się senni kierujecie się w stronę sypialni i wpisujecie komendę [/spij]. A jeśli nie macie domu, możecie spać na ławkach itp. lecz pamiętajcie Policja będzie za to karała mandatami!

  Udostępniliśmy dla was system kierunkowskazów w pojazdach. Aby je włączyć wystarczy wcisnąć "Num4" lub "Num6". A gdy zdarzy się wypadek to wpisujecie [/awaryjne].

  Tak moi drodzy, jest już do dyspozycji włączenie kamery kierowcy z pierwszej osoby za pomocą komendy: [/kierowca | /kierowcaoff]. Na początku może się trudno jeździć, ale jak się przyzwyczaicie to jakoś to wychodzi ^^. Zaradziliśmy też coś na niechcianych gości w aucie. Jeśli takowy się pojawi wystarczy wpisać komendę: [/wyrzuc ID].

  By żyło się lepiej.

  *Wprowadziliśmy znaki drogowe.
  -Od teraz nie wymigniesz się czy parkujesz prawidłowo czy też nie.
  *Monitoring miasta.
  -Postanowiliśmy wprowadzić Monitoring. Żeby nie robić MG policja będzie miała łatwy sposób złapania Napastnika czy też Bandziora.
  *Egzamin Praktyczny.
  -Może i już się spotkaliście z tym. Ale Egzamin daję dużo Frajdy gdy można pokazać swoje umiejętności kierowania pojazdem.
  *Szkółka Policyjna
  -Skończyły się wyjazdy do lasów czy też do bazy Wojskowej. Teraz policja będzie posiadała szkółkę szkoleniową tuż obok swojej działalność.
  *Mniej Sygnalizacji
  -Usunęliśmy większość Sygnalizacji świetlnej, zostawiliśmy tylko jedną. Z naszego doświadczenia i tak te sygnalizacje były zbędne.
  -Dynamiczne systemy: Frakcji, Obiektów, Biznesów, Organizacji, Drzwi, Bram
  -Texture 3D


  Miejsce akcji to całkowicie przerobione BaySide, nie poznacie tego miasta!!! Nowe obiekty upiększają rozrywkę i nadają klimatu!!!

  Flipper
  Klarixs
  Jojo


  Zrobione przez naszych użytkowników, czasem damy własne lepsze.

  http://www.youtube.com/watchv=RLrsR8...ature=youtu.be


  [b]HostName: Golden Town Role Play
  Address: 178.19.106.170:3530
  Players: 2 / 40
  Ping: 194
  Mode: Golden Town v1.1
  Map: Los Santos

  Nasze Forum - Nasze Forum!!!

  Na koniec dodam, że w przyszłości planujemy kupić IPB i podpiąć serwer pod Mysql, oraz czesto wydawać uaktualnienia, nasze forum mam nadzieje cieszy oko, postaraliśmy się by wyglądało profesjonalnie zapraszam nie pożałujecie.
  Klimat, życie, woda!!!

 7. #747
  Lamka Awatar julkaavillage
  Dołączył
  Dec 2013
  Wiek
  26
  Posty
  1
  Thanks
  0
  Thanked 0 Times in 0 Posts

  Domyślnie Village-RP

  [align=center]

  Cześć, chcielibyśmy wam przedstawić wyjątkowy serwer! Dlaczego wyjątkowy? Bo klimat na tym serwerze należy do unikatowych! Czy nie chcielibyście czasem uciec od natłoku ludzi w centrum, albo od wiecznych burd w South Central? W takim razie spakujcie się i przyjedźcie do Mongomery!

  Village RolePlay oferuje, na dzień dzisiejszy, bardzo dobrze zmodyfikowanego Honesta, jednak w między czasie ekipa tworzy profesjonalny i wolny od błędów skrypt w LUA pod platformę MTA. Dlaczego tak? Chcemy zebrać społeczność, która wczuje się w klimat już dziś, dajemy wam możliwości gry tak jak chcecie, nie czekając na skrypt Bóg jeden wie jak długo.

  Zapraszamy was na forum w znalezienia szerszej gamy informacji oraz składania aplikacji na liderów frakcji, organizacji oraz biznesów! Startujemy gdy tylko obsadzimy wszystkie stanowiska!

  Village RolePlay

  79.133.208.200:8062

  Do zobaczenia w grze!

  Pozdrawiamy, ekipa Village RolePlay, czyli RosioR oraz RGDX!

  UWAGA! WIELE OSÓB UWAŻA TO ZA PSEUDO PROJEKT NAWET NIE WCHODZĄC NA FORUM I NIC NIE PISZĄC, WEJDŹCIE, ZOBACZCIE I WTEDY SIĘ WYPOWIADAJCIE.[/align]

 8. #748
  Lamka Awatar Czupaczups12
  Dołączył
  Dec 2013
  Wiek
  22
  Posty
  1
  Thanks
  0
  Thanked 0 Times in 0 Posts

  Domyślnie Odp: Serwery GTA San Andreas Multiplayer

  HostName: [0.3x]Polish Truck Server RP 2014[PL]
  Address: 91.231.140.126:2014
  Players: x / 80
  Ping: 38
  Mode: PTSRP 2014 v.|BETA|
  Map: PTSRP2014

  Witaj. Nasz serwer jest o tematyce Truckerskiej. Można rozpoznać po nazwie, Polish Truck Serwer Role Play. Rozwozimy towary zarabiając na "życie", tzn. na wszelakie ułatwiania, takie jak nowe samochody, domy itp. Mamy oryginalnego GameMod'a wykonane przez naszego programistę. Swoją działalność zaczęliśmy w Listopadzie 2013 roku. Dość nie dawno. Serwer się powoli rozwija. Nie spłoszcie się małą ilością graczy ale serwer jeszcze nie jest do końca rozpromowany. Nie musicie się bać, że upadnie tak szybko.

  Co na początku ?

  Na początku gry zaczynamy jako zwykły Kierowca, tzw. "Zielonek". Postawowym zadaniem jest rozwożenie różnych towarów z punktów A do punktu B. Jeśli gramy razem z kolegami i chcemy jeździć razem, wystarczy, że załadujemy ten sam towar. Zależnie od odległości wcześniej wspomnianych punktów zależy wynagrodzenie w postaci dolarów. Za towar dostajemy jeden punkt (score) serwerowych. Gdy się znudzi praca jako Kierowca, możemy przystąpić do pracy w frakcji, gdzie już nie rozwozimy towarów, a robimy co innego zależnie od danej pracy. Na przykład w Pomocy Drogowej naprawiamy samochody innym, a w pogotowiu jeździmy do wypadków i leczymy osoby poszkodowane, natomiast w policji łapiemy przestępców i piratów drogowych i dajemy im mandaty.

  Nasze systemy działające na serwerze:
  -System Prywatnych Aut (skończony w 70%)
  -System Prywatnych Domów (już nie długo !)
  -System Viatoll
  -System Panelu Firm
  -System Towarów

  Mapa:
  Mapa cały czas jest dokańczana. W ciągu kilku dni zrobiliśmy kilka bardzo ważnych i potrzebnych aktualizacji.

  Nasze Forum KLIK
  Zapraszamy !

 9. #749
  Lamka Awatar Riczi AKA Maniek
  Dołączył
  Dec 2013
  Wiek
  23
  Posty
  1
  Thanks
  0
  Thanked 0 Times in 0 Posts

  Domyślnie Odp: Serwery GTA San Andreas Multiplayer  Cześć wszystkim! Chcielibyśmy was powitać na reaktywacji projektu Winner-RP. Projekt istniał już na arenie Role Play przez 3 miesiące, lecz rozpadł się z powodu źle dobranej Ekipy. Tym razem powracamy z troszkę inną ekipą i ruszamy pełną parą. Naszym zadaniem jest rozbudowanie rozgrywki tak, aby każdemu grało się bardzo miło. Miejsca rozgrywki nie zmieniliśmy dlatego, że graczom się bardzo podoba Los Santos. Jest bardzo dużo miejsca na Organizacje Publiczne jak i Przestępcze. Każdy znajdzie swój własny kąt, czy to na dom, albo biznes. Powracamy z bardziej rozbudowanym GameModem, który dopracowywaliśmy przez około 2 miesięcy od zapowiedzi serwera. Mamy wiele ciekawych systemów, które w dalszym ciągu dopracowujemy, aby jak najlepiej się z nich korzystało. Mamy zamiar wprowadzić ciekawsze prace dorywcze. Serdeczenie zachęcamy was do gry na owym serwerze.  Nasz GameMode jest przeróbką Honesta. Nasza ekipa stara się rozbudować go tak, aby różnił się od innych. Wprowadziliśmy wiele nowych systemów, które umilają grę. Dodano też wiele nowych komend, o których dowiecie się na starcie serwera.

  Dodane systemy przez nas:

  -System snu - nie na każdym serwerze widnieje taki system, lecz jest to podstawa do ogrywania realnego życia. Co jakiś czas musimy iść do swego domu lub hotelu, aby się wyspać.
  -System surfingu - teraz możemy pływać na desce surfingowej, wystarczy, że zakupimy ją w odpowiednim sklepie.
  -System rozbudowanego tuningu - nie każde auta miały ładny tuning, dlatego rozbudowaliśmy system, aby każde auto można było swobodnie tuningować u mechanika.
  -System Hi-Fi dla biznesów - każdy lider biznesu, może włączyć muzykę w swoim lokalu, aby każdy gracz mógł sobie posłuchać.
  -System Dj'a - w każdym klubie jest system dj'a, wystarczy, że lider nada graczu odpowiednią rangę i ten może puszczać muzykę po przez url.
  -System gry w koszykówke - na boisku do koszykówki można grać w kosza po przez ciekawy system, który stworzyliśmy.
  -Rozubudowany system narkotyków - każdy z graczy może swobodnie zasadzić swoją roślinkę, lecz musi jej pilnować bo inni gracze mogą ją zwędzić.
  -System pożarów - co jakiś czas na serwerze występuje pożar, a odpowiednie służby dostają zgłoszenie.
  -System budek telefonicznych - w każdym kącie miasta jest budka telefoniczna, z której można skorzystać za jedynie 5$.
  -System zasłużonych graczy - zasłużony gracz ma kilka opcji Supportera oraz Vip'a.
  I wiele, wiele innych...  Nasza ekipa składa się, jak na razie, z czterech członków, którzy pełnią przyporządkowane im funkcje.

  -JusTLee - [Zarząd] Zajmuje się GameModem/Opiekuje się Org. Prywatnymi.
  -TomeK - [Zarząd] Zajmuje się Forum/Opiekuje się Org. Publicznymi.
  -lewy Bgd - [Zasłużony] Opiekuje się Org. Przestępczymi.
  -ZawiszaK - [GameMaster] Opiekuje się Serwerem.

  Nabór do ekipy niedługo zostanie otwarty, a tym czasem zapraszamy do składania podań na liderów!  Nasze forum stoi na bardzo znanym wam silniku MyBB. Jest to bardzo wygodny silnik dlatego użyliśmy go na naszym forum. Forum jest w dalszym ciągu ulepszane przez naszego Webmastera. Styl został stworzony tak, aby widok forum nie odrzucał gracza. Wykupiliśmy także domenę com.pl. Serdecznie zapraszamy na nasze forum

  (Kliknij, aby przejść na forum)

 10. #750
  Lamka Awatar Vercetti.
  Dołączył
  Feb 2014
  Posty
  1
  Thanks
  0
  Thanked 0 Times in 0 Posts

  Domyślnie Odp: Serwery GTA San Andreas Multiplayer


  Zagraj na najstarszym Polskim serwerze do gry GTA San Andreas Multi Player!

  Polski Party Server istnieje od 1 marca 2006 roku, co czyni go najdłużej istniejącym w naszym kraju.
  Już za kilka dni, czyli 1 marca będziemy obchodzić nasze 8 urodziny, jest to idealny moment na rozpoczęcie gry na naszym serwerze!
  Dołącz do gry i baw się razem z nami!


  - Impreza urodzinowa rozpoczyna się 1 marca 2014r o godzinie 18.00.
  - Zabawę rozpoczniemy tradycyjnie już od próby pobicia rekordu, dotychczasowy wynosi 500 graczy!
  - W kolejnych godzinach wystartują specjalne eventy, oraz misje specjalnie.
  - Zabawę zakończymy po 3 dniach krótkim podsumowaniem na forum.


  Adres forum: http://Server-PPS.com
  Facebook: https://www.facebook.com/PolskiPartyServer
  Adres IP serwera: graj.server-pps.com

  Prezentacje filmowe:
  1. ???Official Video???PolskiPartyServer?[PPS]?24/7??? - YouTube
  2. Twórz z nami historię ! Polski Party Server [PPS] 2006-2013... - YouTube


  ZAPRASZAMY!
  1.03.2014 - 18:00! 11. #751
  Lamka Awatar Cruzzer
  Dołączył
  Mar 2014
  Posty
  1
  Thanks
  0
  Thanked 0 Times in 0 Posts

  Domyślnie Odp: Serwery GTA San Andreas Multiplayer


  [SA-MP]Polish eXtreme Truck - Najlepszy Serwer od 2010r
  IP serwera : 185.5.99.133:7777
  IP serwera TS3 : s2.glosownia.pl:9338
  Panel Gracza : Strona główna
  Forum : Strona główna  Forum schludne i przejrzyste .
  Proste do poruszania się .


  Panel Gracza na którym można załatwić wiele spraw związanych z serwerem .
  Czat do rozmów między graczami .


  Hasło do konta można zmienić na panelu.

  Mandaty płaci się na panelu poprzez bank .


  Z czasem możesz złożyć podanie do firmy/frakcji .

  Na serwerze jest system przedmiotów które mają między innymi takie zastosowanie jak :
  - ładowanie energi
  - zakładanie plomba na naczepy (by nikt nie rozładował )
  - złoto które można wymienić na VIP'a
  - i wiele wiele innych !  Można sprawdzić jakie towary możesz już wozić dla twoich statystyk.

  Na naszej stronie możesz zarządzać gotówką którą
  masz w banku można ją przelać na inne konto bankowe bądz kupić za nią jakiś przedmiot .  Na serwerze jest system domków i pojazdów .

  Wiadomości na serwerze ? teraz możesz sprawdzić je w internecie na panelu .

  Oczywiście można kupić VIP'a który daj wiele korzyści na serwerze , najwarzniejsze z opcji to :
  -ładowanie towarów premium
  - tuning aut
  - respić swoje pojazdy
  - pisać na kolorowo na czacie
  - szybciej nabijający się lvl
  - i inne !


  Nasz GameMode został stworzony od podstawy pod wymogi naszych graczy i serwera !
  Żaden skrypt nie pochodzi z internetu .
  Dlatego tak doceniamy naszego H@ Luke gdyż to jego dzieło ;)
  [/size]

  Serdecznie zapraszamy !  Nie widać wszystkich obrazków bo można tylko 12 a jest więcej ;)

 12. #752
  Lamka Awatar Sentin
  Dołączył
  Apr 2014
  Wiek
  22
  Posty
  1
  Thanks
  0
  Thanked 0 Times in 0 Posts

  Domyślnie ourFarm.PL Innowacyjny Serwer RolePlay 0.3z  Witam. Na wstępie chciałbym Was serdecznie zaprosić na nowo powstały projekt Role Play, który jest jedyny w swoim rodzaju, dzięki unikalnym klimacie, który narzuca zarówno skrypt, jak i inni gracze. Chcesz doznać niezapomnianych wrażeń z rozgrywki, a jednocześnie dobrze się przy tym bawić? Jeśli na to pytanie brzmi odpowiedź tak, to dobrze trafiłeś. W takim razie zapnij pasy i przygotuj się na niesamowitą podróż. Ostatnio wiele się działo na polskiej scenie Role Play'ingu, były te dobre chwile i te złe – wielu graczy zawiodło się projektami, które dużo obiecywały, a mimo to i tak padły, lecz my to wszystko śledziliśmy i między innymi wyciągneliśmy z tego wnioski, dzięki czemu nie popełnimy tych samych błędów i będziemy długotrwałym serwerem – miejmy nadzieję, że żadne siły wyższe nie pokrzyżują naszych planów, gdyż to właśnie dla Was tworzymy ten serwer! Wasza obecność nas tylko mobilizuje do dalszych celów, dzięki czemu zawieszamy co róż to wyżej poprzeczkę i realizujemy plany, które wymagają od nas sporego nakładu pracy.

  Miejsce rozgrywki

  Naszym miejscem rozgrywki jest małe i nietypowe miasteczko, za to bardzo lubiane przez naszych graczy Palomino Creek. W całym mieście, jak i na jego obrzeżach są poustawiana obiekty, które razem z podstawowymi obiektami GTA tworzą piękną kompozycję, która znacznie zachęca do grania. Tylko na naszym serwerze spotkasz się z nietypowymi interiorami, które zostały wybudowane w world'zie podstawowym, gdzie toczy się cała rozgrywka. Zdziwiony? Jest to jedno z wielu zastosowań, skryptów, które są tylko i wyłącznie naszym wymysłem.  Grupy

  Na naszym serwerze można spotkać ciekawe zastosowanie skryptu grup, który jest bezpośrednio połączony z panelami internetowymi, dzięki bazie MySQL. To za sprawą tego skryptu funkcjonują wszelakie biznesy, organizacje porządkowe oraz przestępcze. Oferujemy 3 sloty dla każdego gracza, które możesz wykorzystać według swoich upodobań. Tylko pamiętaj o pewnej granicy, jaką jest nijaczenie postaci! Dzięki zastosowaniom takiemu panelowi masz pełen wachlarz możliwości, które zostały sprowadzone do jednego skryptu, przez co ten o to skrypt staje się jeszcze bardziej prostszy w obsłudze i znacznie milszy dla oka. Podpisywanie drzwi, pojazdów, zamawianie przedmiotów, zatrudnianie pracowników i wiele wiele więcej!  Przedmioty

  Za czasów GF'a nikt nie był w stanie przewidzieć, że gospodarka serwerów Role Play pójdzie o tyle do przodu, że powstanie tak wspaniały skrypt przedmiotów, który urozmaici rozgrywkę do tego stopnia, w którym obecnie się znajduje. Nieprawdaż jeszcze wtedy nie było owego skryptu, a mimo to i tak się dobrze grało, teraz jest możliwość posiadania przedmiotów i gra się jeszcze lepiej, cóż to pomyśleć co będzie się działo za parę lat? Jak to wszystko będzie wyglądać, jak będą się prezentowały przedmioty? Jednakże przechodząc do obecnego skryptu i sedna sprawy mogę powiedzieć, że jest on przygotowany i dostosowany, aby zaspokoić potrzeby każdego gracza! Ten oto skrypt umożliwia nam podnoszenie, odkładanie na ziemię, używanie oraz niszczenie przedmiotów. Oczywiście jest parę innych funkcji, o których dowiesz się bezpośrednio w grze, używając go. Tylko pamiętaj, za posiadanie narkotyków oraz nielegalnej broni i innych rzeczy tego typu możesz zostać surowo ukarany przez funkcjonariuszy policji. Także obywatelu strzeż się i nie daj się zapuszkować, gdyż za swoje czyny możesz ponieść surowe konsekwencje! Na koniec dopowiem, iż nasz skrypt jest przejrzysty i banalny w obsłudze dzięki graficznemu interfejsowi GUI.  Pojazdy

  W naszym skrypcie pojazdów nie ma zupełnie żadnych limitów, a wręcz przeciwnie! Możesz posiadać nielimitowaną ilość pojazdów, lecz możliwość zespawnowania pojazdów będzie się ograniczała do danej liczy, która niebawem zostanie określona, lecz nie będzie to nielimitowania liczba, gdyż nie chcemy bałaganu na serwerze. Oczywiście wymiana części może zostać wykonana tylko w warsztatach, na stacji nie będzie takiej możliwość. Wyjątkiem jest naprawa silników, gdyż całkowicie uszkodzone silniki mogą zostać naprawione zupełnie wszędzie, także nie ograniczamy się do jednego miejsca, czyli tak zwanej stacji, lecz wiemy co się z tym tyczy, znajdą się i tacy gracze, którzy będą biegać po mieście i oferować naprawę, lecz z góry zakładam, iż tacy gracze gorzko tego pożałują, ponieważ nie o to chodzi, musimy trzymać poziom i nie pozwolić na takie wybryki. To taka przestroga przed odwalaniem. Wszelkie ulepszenia pojazdów są dostępne dla mechaników warsztatu! Do dyspozycji mamy podstawowe funkcje typu zapalanie/gaszenie silnika jak i świateł, otwieranie/zmykanie maski/bagażnika, sprawdzanie numeru seryjnego ramy oraz silnika i wiele wiele więcej. To wszystko znajdziemy pod jedna komendą /pojazd, bądź /v. Lakierownie pojazdów odbywa się za pomocą komendy, której mogą używać tylko pracownicy warsztatów. Podczas tego procesu, nad pojazdem widnieje napis oznajmujący nas o postępie nałożenia lakieru na dany pojazd.


  Nieruchomości

  Chcesz zostać posiadaczem własnych czterech kątów, bądź biznesu? Nic nie stoi na przeszkodzie, gdyż teraz wystarczy mieć odpowiednią apikacje i problem z głowy. Pochwal się innym graczom swoim interiorem, dodaj unikalny akcent do Twojego budynku - im więcej obiektów, tym większe pole manewru. Nie masz pieniędzy na opłacenie mieszkania, a nie chcesz go sprzedawać? Teraz to nie problem możesz go wynająć innym graczom i pobierać za to opłaty. Skrypt budynków ma także dodatkowe funkcje, takie jak sprawdzanie informacji o nieruchomości, drzwiach, zmiana nazwy budynku, zmiana spawnu i wiele wiele więcej. Skrypt nieruchomości, który u nas zagościł jest bardzo przejrzysty i miły dla oka, dzięki graficznemu interfejsowi GUI.  Siła

  Skrypt siły odgrywa bardzo dużą rolę na naszym serwerze i znacznie umili oraz ułatwi rozgrywkę potencjalnym farmerom. Dzięki temu skryptowi, możemy określić ile będziemy zadawać obrażeń, im bardziej nasza postać jest muskularna, tym zadajemy większą ilość obrażeń. To na pewno zachęci graczy do ćwiczenia, gdyż zapewne każdy z Was chce powalić swojego rywala paroma ciosami. Pewnie się zastanawiasz, jak ową siłę możesz nabyć? Nic trudniejszego, wystarczy, ze przyjdziesz do siłownie zakupisz karnet i zaczniesz ćwiczyć. Na chwilę obecną mamy jeden sposób ćwiczenia, jest to podnoszenie ciężarków, wraz z kolejnymi aktualizacjami zagoszczą nowe sposoby zdobywania siły. Będzie także możliwość szybszego zdobywania siły za pomocą używek, które dodają dodatkowe punkty. Owe używki są nielegalne i do zakupu jedynie u dilerów.  Strefy

  Strefy to zarówno dodatek, jak i wspomagacz, który ma pełen szereg możliwości i zastosowań. Strefy odgrywają u nas bardzo dużą rolę, szczególnie dla organizacji porządkowych i prywatnych, które funkcjonują w world 0. Dzięki temu gracz pracujący w jakiejkolwiek organizacji nie będzie mógł oferować swoich usługi na całej mapie, lecz na strefie, która jest podpisana bezpośrednio pod grupę. To samo tyczy się służby, jeśli wyjdziesz za dany teren, strefę automatycznie skrypt wyrzuca z /duty, przez co gracze nie będą oszukiwać usługodawców, którzy oferują pracę. Strefy można podpisywać pod grupy oraz drzwi, dzięki czemu strefy będą mogli posiadać wszyscy!  Obiekty

  Gracze od niepamiętnych czasów chcieli mieć możliwość stawiania obiektów w grze, dzięki funkcją które oferuje platforma SAMP jest to możliwe. Także kierując się w kierunku rozwoju wprowadzamy Wam taką możliwość. Macie mnóstwo możliwość na zrobienie własnego interioru, jedynie co was ogranicza to ilość przypisanych obiektów, która określa liczbę możliwych do postawienia obiektów.  Rybactwo

  Kolejny skrypt, który jest godny uwagi to łowienie oraz grillowanie ryb. Na serwerze, gdzie rozgrywka toczy się w Palomino Creek, czyli na tak zwanej wsi nie może zabraknąć tak wspaniałych zastosować - takie rzeczy to konieczność, w przeciwnym razie nie moglibyśmy nazwać się serwerem z wiejskim klimatem. Przechodząc do sedna sprawy mogę oznajmić, że ten skrypt został stworzony na chłopski rozum, także nikt nie powinien mieć najmniejszych problemów z jego zastosowanie. Wystarczy, że użyjesz wędki i od razu możesz przejść do łowienia ryb. Żaden kłopot, nieprawdaż? Podobnie jest z grillowaniem, tylko tym razem musisz użyć grill'a oraz węgla, a dopiero potem ryby, żeby usmażyć ją i na końcu z konsumować. Jest także możliwość sprzedania ryb u bota, który znajduje się niedaleko łowiska. Także ostateczny wybór należy do Ciebie.  Prace dorywcze

  Zagościł u nas także wspaniały skrypt prac dorywczych, który jest jedyny w swoim rodzaju i jedyny taki na polskiej scenie Role Play'ingu. To nie wszystko, doszła jeszcze możliwość wykonywania zadań, które oferują nam boty NPC. Została przygotowana spora ilość takich zadań, a niebawem pojawią się kolejne!

  Tartak, zawód drwal, jak sama nazwa wskazuje praca polega na wycinaniu drzew i zanoszeniu ich do określonego miejsca, gdzie jest składane drewno. Do pracy niczego nie potrzebujesz, jedynie chęci do pracy i odgrywania. Piłę oraz inne przyrządy drwala dostajesz od usługodawcy.

  Hurtownia, jest to praca, którą wykonujemy na magazynie jako magazynier, otóż naszym zadaniem jest składanie wszystkich paczek, przesyłek w jedno miejsce, aby to następie porozwozić po biznesach, domach oraz organizacjach.

  Zakończenie

  Na koniec chciałbym Was gorąco zaprosić na nasz projekt, gdyż to dzięki Wam możemy istnieć i funkcjonować. Mam nadzieję, że każdy z Was się u nas odnajdzie i znajdzie coś dla siebie, mamy bardzo dużo możliwości do odegrania postaci, także wykorzystajcie to i widzimy się InGame.


  Serdecznie pozdrawiamy i zachęcamy do gry,
  ekipa projektu ourFarm!

 13. #753
  Lamka Awatar vaemol
  Dołączył
  Apr 2014
  Wiek
  22
  Posty
  1
  Thanks
  0
  Thanked 0 Times in 0 Posts

  Domyślnie Polskie Gang Wars !

  Serdecznie zapraszam na serwer Gang Wars. Myśle ze powinienes to zobaczyc.
  Wolne frakcje + dorywcze prace. Życie toczy sie w Los Santos.
  Więc nie ma na co czekac wejdz na forum, zarejestruj sie i pisz podanie do wymarzonej frakcji. Dziękujemy i serdecznie zapraszamy !

  FRAKCJE:
  1 Grove street families
  2 The Ballas
  3 Varrio Los Aztecas
  4 Los Santos Vagos
  5 San Andreas Police Departament
  6 La Costa Nostra
  7 Triada

  NOWOŚĆ: Dużo prac itd. ! Wszystkiego dowiesz się na forum !

  ZAPRASZAM NA FORUM DO PISANIA PODAŃ O podania do FRAKCJi:-)

  Dla graczy, którzy nie znajdą frakcji dla siebie czeka nieskodzianka na serwerze

  IP : 178.19.108.155:8228
  Sloty : 50
  Strona forum : [PGW] Polish Gang Wars
  Dostępność: 24/7
  Lokalizacja : Xaa.pl - Hosting za SMS, Serwery za SMS (php5, mysql5)
  Kontakt : na forum !

 14. #754
  Lamka Awatar bydstip
  Dołączył
  Apr 2014
  Wiek
  35
  Posty
  1
  Thanks
  0
  Thanked 0 Times in 0 Posts

  Domyślnie [PL] &#187;&#187;&#187;••• Polska Trasy kierowców 2014™ •••&#171;&#171;&#171; [0.3z]

  ZAPARSZAM NA SERWER TRUCK
  Polska Trasy kierowców 2014 PL

  HostName: [PL] &#187;&#187;&#187;••• Polska Trasy kierowców 2014™ •••&#171;&#171;&#171; [0
  Address: 178.19.108.156:8158
  Players: 0 / 20
  Ping: 59
  Mode: Polska Trasa kierowców 2014
  Map: San Andreas

  FORUM: Polska Trasa kierowców 2014 :: Strona Główna.
  Ostatnio edytowane przez bydstip ; 21-04-2014 o 17:17

 15. #755
  Lamka Awatar J0J094
  Dołączył
  Mar 2010
  Posty
  4
  Thanks
  0
  Thanked 0 Times in 0 Posts

  Domyślnie Odp: Serwery SAMP - lista serwerów GTA San Andreas

  [align=center][/align]

  [size=large][align=justify]Cześć! Chciałbym Cię zaprosić na nowo otwarte forum serwera typu Role-Play San Andreas Multiplayer, miła i pomocna ekipa, oraz starania naszych skrypterów zapewnią Ci rozgrywkę na najwyższym poziomie. Po wejściu na serwer nasza postać będzie spawnować się w Bayside, głównym mieście naszego serwera. Spawn będzie starannie udekorowany, tak aby cieszył oko gracza. Pierwszym krokiem naszej postaci będzie udanie się do urzędu, aby wyrobić potrzebne dokumenty. Potem możemy udać się do biznesów, aby złożyć własne CV i zacząć zarabiać pieniądze. Przygotowaliśmy dla Ciebie, wiele udogodnień skryptu! Wszystkie postacie będą tworzone przez inteligentny panel gracza we własnym profilu! Każdy ruch Twojej postaci będzie logowany do bazy danych, a w profilu będziesz mógł obejrzeć własne statystyki! Wybraliśmy honest'a, naszym celem było zapewnienie Wam łatwej gry a wiemy że każdy zna Honesta.

  Wolni liderzy frakcji! Aktualnie wszystkie frakcje są wolne, nabór na biznesy i organizacje jest aktualny! Potrzebujemy kilku organizacji i kilkunastu biznesów o różnych specjalizacjach. Niestety rozwój serwera nie będzie możliwy bez Ciebie liczymy, że odwiedzisz nasze forum, a także zachęcamy Cię do wspólnej rozgrywki razem z nami, oraz załączamy pozdrowienia.
  [/size]

  Krótki Filmik prezentujący Stary Joker :>
  [align=center][video=youtube]https:// joker-roleplay.servhost.pl[/align][/align]

 16. #756
  Lamka Awatar Dameichi
  Dołączył
  Mar 2010
  Wiek
  23
  Posty
  17
  Thanks
  0
  Thanked 0 Times in 0 Posts

  Domyślnie Odp: Serwery GTA San Andreas Multiplayer

  IP Serwera: 88.199.98.115:24003
  Strona www: www.ZT-MTA.pl 17. #757
  Lamka Awatar eMAGieIKaa
  Dołączył
  Jul 2015
  Wiek
  21
  Posty
  1
  Thanks
  0
  Thanked 0 Times in 0 Posts

  Domyślnie Odp: Serwery SAMP - lista serwerów GTA San Andreas
  Witam wszystkich czytelników! Chciałbym zaprosić Was na nowo powstały serwer Truckerski. Serwer powstanie 17 lipca bieżącego roku o godzinie 18:00, do tej pory robimy wszystko , aby wystartował on bez żadnych błędów w obiektach lub w skryptach. Staramy się o to, aby na serwerze panowała duża rozrywka. Dla nas każdy gracz jest równy, nie zważając na to czy jest zwykłym graczem, czy adminem, każdego traktujemy tak samo. Zrobimy wszystko, by każdy nowy gracz czułby się u nas jak u siebie we własnym domu, by panowała na serwerze wielka rozrywka która zapewni dla każdego dużo humoru i śmiechu.
  Posiadamy bardzo rozbudowany Gamemode. Zawiera on system bramek ViaToll który po przejeździe przez bramkę na autostradzie zabiera nam odpowiednią ilość pieniędzy oraz mamy także salon prywatnych pojazdów, którego rotacja będzie zmieniana co jakiś czas. Posiadamy także dynamiczny system stawiania obiektów przez Pomoc Drogową która może dzięki temu systemowi postawić na drodze pachołek drogowy czy też barierkę. Nasz Gamemode jest podłączony pod MySql i dzięki temu posiadamy dynamiczny zapis danych które zapisują się co 15 minut. Na serwerze jest zaawansowany system anty cheat który uniemożliwi psucie gry przez graczy z Speed hackiem czy też s0beitem. Oraz wiele wiele więcej o czym przekonasz się na serwerze


  Head-Administratorzy Serwera:

  Monster -> Główny założyciel Serwera, odpowiedzialny za serwer i Administrację.

  PawnMaster -> Programista, odpowiedzialny za serwer i tworzenie skryptów.

  NessQ -> Sponsor serwera, odpowiedzialny za firmy i frakcje


  Administratorzy Serwera:

  DemoL -> Główny mapper serwera

  masked -> Podstawowy mapper, odpowiedzialny za serwerowy TeamSpeak 3

  Lisu -> Mapper, odpowiedzialny za porządek na forum


  Moderatorzy Serwera:

  CzPKamilCzP -> Odpowiedzialny za porządek na serwerze

  MatePl -> Odpowiedzialny za porządek na serwerze

  Vortex -> Odpowiedzialny za serwer i tworzenie skryptów.


  WebMasterzy Forum:

  Majster -> Odpowiedzialny za forum serwera


  Moderatorzy Forum:

  Edw4rD -> Odpowiedzialny za porządek na forum
  HostName: [0.3.7]••••Real••Truck••••[PL]
  Address: 46.29.17.244:3588
  Players: 0 / 40
  Ping: 47
  Mode: Real Truck v1
  Language: Polski

  Fanpage Serwera: https://www.facebook.com/pages/Real-...1044820?ref=hl

  Forum Serwera: http://realtruck.xaa.pl//

 18. #758
  Lamka Awatar FunTruck
  Dołączył
  Dec 2017
  Wiek
  26
  Posty
  2
  Thanks
  0
  Thanked 0 Times in 0 Posts

  Domyślnie Odp: Serwery GTA San Andreas Multiplayer
  Witamy Was serdecznie.

  Szanowni gracze! Wraz z Administracją serwera chcielibyśmy Wam przedstawić serwer, który już od 2012 roku dostarcza niesamowitych wrażeń, po to, aby właśnie Wam grało się z każdym dniem lepiej! Nazwa naszego serwera to Fun-Truck, która to wskazuje, iż główną tematyką serwera jest praca kierowcy ciężarówki oraz odgrywanie realnego życia. Akcja rozgrywa się na terenie całego stanu San Andreas, jednakże, aby nie stało się to monotonne, we wszystkich miastach znajdują się inne ważne lokalizacje do których gracze często uczęszczają.  Nasz gamemode został stworzony przez Riot aka Bozon. Dzięki ciężkiej pracy naszych aktualnych skrypterów jest cały czas aktualizowany i na bieżąco odświeżany. Dzięki to właśnie im zawdzięczamy tak piękne systemy jak i wyglądy naszego serwera.


  ---------------------------------------------------------------------------------------

  - Policja
  - Pomoc Drogowa
  - Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza


  Fun Truck News jest dodatkową oraz charytatywną formą pracy, mającą na celu tworzenie serwerowej gazetki opisującej życie serwera.

  ----------------------------------------------------------------------------------

  - Petrol (Firma zajmująca się dostarczaniem paliw do stacji benzynowych oraz do graczy.)
  - Final Build(Firma zajmująca się stawianiem obiektów In-game.)


  Wraz ze wzrostem ilości Graczy zostanie zwiększona ilość firm.

  ----------------------------------------------------------------------------------------------  - System pojazdów używanych w postaci giełdy samochodowej mieszczącej się w Las Venturas.
  - System kokpitu który prowadzi statystyki Graczy.
  - System załadunków których kwota za kurs zwiększa się z każdym przewiezionym ładunkiem.
  - Przejrzyste menu domów, panele firm i frakcji.
  - Systemy ViaTOLL.
  - Innowacyjny i jeden z niewielu tak wykonanych systemów przewozu towarów.
  - System budowania In-Game, dzięki któremu możemy upiększać mapę, budować specjalne obiekty w czasie rzeczywistym.
  - Na naszym serwerze możecie doznać niesamowitych wrażeń jako pracownik firmy przewozowej!
  - Oczywiście nie wspominam o podstawowych systemach, które nie są takie jak wam się wydaje!

  • System prywatnych:
  → Pojazdów
  → Domów
  ....

  Moglibyśmy wymieniać jeszcze masę takich smaczków u nas, jednakże po co? Wystarczy wejść i przekonać się jak to jest zagrać na takim serwerze! Nasze skrypty są na bieżąco uaktualniane, co daje gwarancje czegoś nowego.

  ---------------------------------------------------------------------------------------------  Styl naszego serwisu internetowego jest w pełni unikalny, stworzony specjalnie na użytek naszego serwera przez jednego z administratorów. Warto dodać, iż serwis i styl forum są cały czas uaktualniane i poprawiane, co zapewnia najdoskonalsze wykończenie serwisu.

  Adres: www.fun-truck.pl

  ---------------------------------------------------------------------------------------------


  O nim dużo opisywać nie trzeba, posiada standardy użytkowania, rangi, uprawnienia, kanały podstawowe, prywatne, frakcyjne i administracyjne. Adres do komunikatora jest dostępny na naszym forum.


  Kilka SS-ów:

  [spoiler]

  [/spoiler]


  Dane Serwera
  Nazwa serwera: Fun Truck
  IP: 46.29.21.219:22058
  Sloty: 45
  Gamemode: Truck Mania
  Typ serwera: Truck (z elementami RP)

  Serwis: www.fun-truck.pl

Strona 38 z 38 PierwszyPierwszy ... 28 33 34 35 36 37 38

Podobne wątki

 1. [OFERTA] Caution-Host.pl - Serwery gier multiplayer!
  By caution-host in forum Hosting serwerów gier i www
  Odpowiedzi: 0
  Ostatni post / autor: 04-05-2010, 20:57
 2. Hosting- San Andreas Multiplayer 0.2x
  By madafakaxd in forum Hosting serwerów gier i www
  Odpowiedzi: 10
  Ostatni post / autor: 15-04-2010, 17:41
 3. [Download] [PC] Multiplayer GTA San Andreas (SA-MP)
  By beRRo in forum Gry multiplayer
  Odpowiedzi: 1
  Ostatni post / autor: 01-02-2010, 18:25
 4. Gta San Andreas Multiplayer
  By 09MMch in forum Archiwum forum
  Odpowiedzi: 2
  Ostatni post / autor: 05-12-2009, 13:46
 5. GamesHost.pl - Serwery gier multiplayer
  By inds in forum Archiwum forum
  Odpowiedzi: 41
  Ostatni post / autor: 18-08-2009, 23:33
 6. 4host.com.pl - Najtańsze Serwery Gier Multiplayer!
  By [nL]Killavus in forum Archiwum forum
  Odpowiedzi: 1
  Ostatni post / autor: 03-06-2009, 13:06
 7. GameTEC.pl Game Technology! - Serwery multiplayer
  By JaCo in forum Hosting serwerów gier i www
  Odpowiedzi: 1
  Ostatni post / autor: 18-12-2008, 21:18
 8. Serwery multiplayer eXtreme-Games.pl
  By Buli^^ in forum Archiwum serwerów Counter Strike
  Odpowiedzi: 1
  Ostatni post / autor: 18-10-2008, 13:15
 9. [Lista] Serwery gier multiplayer
  By JaCo in forum Archiwum serwerów Counter Strike
  Odpowiedzi: 9
  Ostatni post / autor: 18-03-2008, 15:11
 10. EfektGames.pl Life is a game - Serwery gier multiplayer
  By B4NaN in forum Archiwum serwerów Counter Strike
  Odpowiedzi: 0
  Ostatni post / autor: 17-03-2008, 20:13

Tagi dla tego wątku

Odwiedzający poszukiwali:

serwery gta sa

serwery do gta sa

serwery samp

gta sa serwery

serwer gta sa

gta samp serwery

serwery gta sampgta san andreas multiplayer serwerygta san andreas serwerygta san andreas multiplayer samp serweryserwery do gta sa mpgta sa multiplayer serweryserwery gtaserwery do gta san andreas multiplayerservery gta saserwery gta san andreasserwery do gta san andreaspolskie serwery gta saserwer do gta saserwery do gta sampgta sa mp serweryserwery gta sa mpgta sa multiplayerSerwery do Gta Sa multiplayer

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •