Esportowa Paczka to nieformalna akcja niesienia pomocy potrzebującym przez fanów sportów elektronicznych. W 2010 roku cała ta społeczność wsparła Dom Dziecka im. Ks. Gorazdowskiego w Krośnie. Braliśmy udział w konkursie, w którym wygraliśmy aparat fotograficzny i przekazaliśmy go podopiecznym tej placówki. Dodatkowo organizacje esportowe przeznaczyły swoje koszulki, czym sprawiły radość dzieciakom.


Po tej akcji dostrzegliśmy, że warto im pomagać, dlatego po raz kolejny postanowiliśmy stworzyć Esportową Paczkę. Tym razem prezenty przekażemy przed tegorocznymi świętami Bożego Narodzenia. Mamy nadzieję na wsparcie całego środowiska sportów elektronicznych. Wielokrotnie już pomagaliśmy, pokażmy, że nadal potrafimy wspierać potrzebujących.

Czekamy na sprzęt, koszulki, gadżety, książki, zeszyty, przybory szkolne, artykuły sportowe. Na wszystko, co sprawiłoby Wam frajdę w dzieciństwie, aby mogło sprawić teraz, ale już dzieciom z krośnieńskiego Domu Dziecka.

Jednocześnie obiecujemy, że cyklicznie będziemy organizować takie akcje dla różnych placówek z całej Polski. Patrząc na radość tych osób, wiemy, że warto pomagać.

Zapraszamy do licytacji przedmiotów wystawionych na Allegro: Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Więcej informacji: Esportowa Paczka | Facebook