Ostatnio edytowane przez ElektrycznyOrzel ; 13-02-2011 o 18:39

Thanks
    9
    Thanked 13 Times in 12 Posts

Domyślnie Odp: Premier League

Przez większą część meczu był niewidoczny, nie oddawał strzałów, a Ferguson myślał nawet o jego zmianie. W 78 minucie Wayne Rooney pokazał jednak, że jest niezastąpiony. Anglik zdobył cudowanego gola z przerwotki i dał zwycięstwo Manchesterowi 2:1 nad swoim lokalnym rywalem City.

Rooney w ostatnich meczach gra w kratkę. Kiedy wydawało się, że po dobrym występie z Aston Villą wraca do formy, potem prezentował się słabo. Zawiódł tydzień temu z Wolverhampton i w spotkaniu kadry z Danią gdzie został zmieniony po 45 minutach.

Derby z Manchesterem City także rozpoczął słabiutko. Ferguson ma jednak do niego słabość, bo od początku dzisiejszego meczu na ławce posadził Berbatowa, więc odpowiedzialnym za zdobywanie bramek miał być Anglik.

Rooney długo był niewidoczny. W pierwszej połowie wyręczyli go Giggs z Nanim. Walijczyk cudowanie odegrał do Portugalczyka, a ten nie miał żadnych problemów z pokonaniem Harta.

Od początku drugich 45 minut do ataków ruszyli goście. Wiedzieli, że muszą grać ofensywnie, bo ewentualna porażka sprawi, że praktycznie mogą się już pożegnać z mistrzowskim tytułem. Ich staranie zostały wynagrodzone w 64 minucie. Na bramkę strzelał Dżeko, piłka odbiła się jeszcze od Silvy i po rykoszecie wpadła do siatki gospodarzy obok bezradnego Van der Sara.

Ferguson próbował coś zmienić. Najpierw wstawił Berbatowa, a po kilku minutach przymierzał się do zmiany niewidocznego Rooneya. Przy linii intensywnie rozgrzewał się Michael Owen.

Rooney chyba to zobaczył i dokonał rzeczy prawie niemożliwej. 12 minut przed końcem dostał podanie od Naniego i strzałem z przewrotki pokonał Harta. To trafienie na pewno będzie kandydować do bramki roku.

Po tej sytuacji goście się już nie podnieśli. W tej chwili City traci już do lokalnego rywala 8 punktów i United mają jeszcze mecz zaległy. W zasadzie szanse "Obywateli" na tytuł spadły do zera.

Thanked 5 Times in 5 Posts

Piękna, piękna, raz podobną strzeliłem na betonie, ale to z 5 metrów i nie tak ładną, jak ta.
    Ale od UTD wolę Citzensów ^^
    '' Różnica pomiędzy seksem i śmiercią polega na tym, że kiedy będziesz umierał, nikt nie będzie się śmiać z ciebie, że robisz to sam '' ~ Woody Allen

9

HaHa Nani jak go podniósł :) Myślałem,że się zes.. :) Co do przewrotek nigdy nie zrobię jej :D Raz zrobiłem na orliku to myślałem,że płuca mi jebły :d oddychać nie mogłem ponieważ zamiast na bok upadłem na plecy :D Może kiedyś jak poćwicze ;p

Piękna bramka.
    W tym sezonie MU może zagrozić jedynie Chelsea.
    Hidden Content

Na Forum Wiaderko w ramach wdzięczności obdarowujemy użytkownika właśnie gibonem.

Cytat Zamieszczone przez ElektrycznyOrzel Zobacz posta
    Chelsea narazie daleko ale jest jeszcze ponad 10 meczy wiec zobaczy, fajnie by bylo gdyby w LE grali :)

Sorry, moja pomyłka.
    Manchesterowi może zagrozić jedynie Arsenal !

Thanked 46 Times in 37 Posts

Rooney zawstydził wszystkich, łącznie z Turbodymomanem.
    Zasłużone zwycięstwo United, chociaż razi nie wykorzystana sytuacja Davida Silvy z 1 odsłony. Rooney zaskoczył wszystkich. Po Berbatovie, Nanim możnaby się tego spodziewać, ale nie po nim ;) Mimo, że nie przepadam za nim, to na pewno tą bramką jak i swoja całościową dyspozycją w ostatnim czasie zamknął usta wszystkim, którzy już go zdążyli skreślić...

Thanked 1 Time in 1 Post

Widze, ze temat jest od pewnego czasu martwy. Kibicuje od kilku lat Arsenalowi ale dopiero od tego sezonu sledze ich wszystkie mecze. W zeszlym roku (2011) przegapilem chyba 5 spotkan. Dzisiaj gra Newcastle z Manchasterem United - na kogo stawiacie? Diably po odpadnieciu z LM zaliczyli dwa zwyciestwa po 5:0, zreszta warto dodac ze odblokowal sie Berbatov, natomiast ostatni mecz byl totalna wpadka - 2:3.

Odosnie Arsenalu - remis z Wolverhampton Wanderers, pozniej fartowna wygrana z QPR i ostatnio kompromitujaca porazka z Fulham... Prowadzili do 85 minuty 1:0 aby finalnie przegrac 1:2. Mysle, ze kartka "dżuru" miała na to duży wpływ, a kanonierzy nie potrafia bronic sie pod presja, co zreszta niejednokrotnie udowodnili. Pozytywnym aspektem jest powrot Henryego do skladu na 2 miesiace na zasadzie wypozyczenia. Wenger bedzie mial go do dyspozycji miedzy innymi na takie szlagiery jak Arsenal - Man Utd. czy dwumecz z Milanem w Lidze Mistrzow. Szczerze mowiac nie moge sie doczekac "debiutu" Henry'ego.