Thanks
    0

Domyślnie [langtitle=id]Free entry! Final liga champions di dilo!![/langtitle]

[lang=id]Free entry! Final liga champions di dilo!!

Kamu Fans BAYERN MUNCHEN atau INTER MILAN? Penasaran dengan pertandingan penentuan mereka di FINAL LIGA CHAMPIONS? Datang saja ke DI LO (Digital Lounge) pada hari Minggu dini hari, 23 Mei 2010 (SABTU MALAM) pukul 01.45 WIB.

Buat kamu yang masih belum tahu apa itu DI LO, DI LO adalah pusat kreatif digital yang dilengkapi dengan lounge nyaman dan layar besar yang mampu memuat 3 tayangan sekaligus. DI LO juga berlokasi di tempat yang sangat strategis, yaitu Mall of Indonesia (MOI) lantai 2 AT 03 B (depan Gold’s Gym/Blitzmegaplex), Jl. Raya Boulevard Barat No. 1, Kelapa Gading, Jakarta Utara.

Fasilitas layar besar dan lebar di DI LO

Fasilitas tempat duduk super nyaman

Buat kamu para pecinta bola, datang saja ke DI LO (free entry) dan saksikan pertandingan penentuan LIGA CHAMPIONS (kick-off: 01.45 WIB) di DI LO. Selain kursi lounge yang nyaman, F&B murah, akses parkir mudah dan layar besar, DI LO juga menawarkan DISKON 25% ALL F&B selama pertandingan berlangsung!!

Ayo, tunggu apa lagi! Ajak teman-teman kamu sesama pecinta bola untuk nonton bareng di DI LO! Untuk informasi lebih lanjut, hub: Lucky (08561160182/021.45867977). [MEGINDO][/lang]

Thanked 46 Times in 37 Posts

Inter: Julio Cesar - Maicon, Samuel, Lucio, Chivu - Zanetti, Cambiasso, Sneijder - Pandev, Milito, Eto'o
    Rezerwowi: Toldo (br), Cordoba, Stanković, Muntari, Mariga, Materazzi, Balotelli

Bayern: Butt - Lahm, Demichelis, Van Buyten, Badstuber - Van Bommel, Schweinstaiger - Robben, Altintop - Olić, Müller

Thanked 354 Times in 341 Posts

Aktualnie 2:0 dla interu Dobra robota Panowie!

5

Jose Mourinho triumfuje! Prowadzony przez niego Inter Mediolan wygrał Serie A oraz puchar kraju, a do tego został najlepszą drużyną w Europie! Nerazzurri pokonali w wielkim finale Ligi Mistrzów na Santiago Bernabeu 2:0 Bayern Monachium i po raz trzeci w historii sięgneli po to trofeum. Bohaterem wieczoru został Diego Milito, który strzelił oba gole.

Pierwsza połowa należała do Bayernu, który prowadził grę. Bawarczycy nie potrafili jednak znaleźć sposobu na zwartą defensywę Włochów. Nawet największa gwiazda Bayernu, Arjen Robben, nie był w stanie poważnie zagrozić bramce strzeżonej przez Julio Cesara, ale trzeba przyznać, że Holender był najjaśniejszą postcią niemieckiego zespołu w pierwszej części gry.

Inter grał asekuracyjnie, ale jak się okazało, była to przemyślana taktyka Jose Mourinho. Nerazzurri wykorzystali bowiem nadarzającą się okazję w 35 minucie. Grę od bramki wznowił Julio Cesar, piłkę głową do Sneijdera zgrał Milito. Holender natychmiast kapitalnie odegrał do Argentyńczyka, a ten w sytuacji sam na sam mocnym strzałem pod poprzeczkę pokonał Butta. Akcja palce lizać.

Inter dogodną sytuację miał jeszcze w 43. minucie. Milito tym razem obsłużył podaniem Sneijdera, ale ten nie wykorzystał doskonałej okazji, strzelając wprost w niemieckiego golkipera.

Druga połowa rozpoczęła się od mocnego uderzenia Bayernu, który mógł, a właściwie powinien wyrównać. Już kilkanaście sekund po wzowieniu gry Bawarczycy przeprowadzili szybką, składną akcję, zakończoną strzałem Mullera w sytuacji sam na sam z Julio Cesarem. Bramkarz Interu był jednak górą w tym pojedynku.

Odpowiedź Nerazzurrich była momentalna. Diego Milito zagrał do niekrytego na skraju pola karnego Gorana Pandeva, a ten technicznym strzałem próbował wpakować piłkę do siatki. Kapitalną paradą popisał się jednak Butt.

W 55. minucie szansę miał Altintop, ale reprezentant Turcji trafił tylko w boczną siatkę. Kolejną okazję Bayern stworzył sobie 63. minucie. Arjen Robben potężnie wbił piłkę w pole karne z rzutu wolnego, ta odbiła się od obrońców i trafiła do Mullera. Uderzenie młodego Niemca zostało jednak zablokowane.

Dwie minuty później kolejny raz swój kunszt pokazał Julio Cesar. Bramkarz Interu znakomicie sparował piłkę po mierzonym strzale Robbena w okienko.

Bayern atakował, a Inter zadał kolejny cios. W 70. minucie Diego Miltio otrzymał podanie od Eto'o, "wkręcił w murawę" Van Buytena i wpakował po raz drugi tego wieczoru piłkę do siatki.

Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Podopieczni Louisa van Gaala nie potrafili przedrzeć się przez defensywę Włochów, ale też zabrakło im wiary w odwrócenie losów meczu.

Inter Mediolan został więc - w pełni zasłużenie - najlepszą drużyną w Europie. Jose Mourinho potwierdził, że na planecie nie ma sobie równych, a jego opierająca się na kontratakach taktyka okazała się strzałem w dziesiątkę.

Bayern Monachium - Inter Mediolan 0:2 (0:1)
    0:1 - Milito 35'
    0:2 - Milito 70'

eurosport.pl
    Ciekawy mecz, z jednej strony świetny Milito, z drugiej pech Bayernu, bo sytuacji Bawarczykom nie brakowało. O wyniku przesądziły dwa zdecydowanie najslabsze elementy układanki van Gaala - Mueller i strasznie ograny van Buyten.