Thanks
    38
    Thanked 152 Times in 122 Posts

Domyślnie Bayern vs. Manchester 2:1

Bayern Monachium pokonał 2:1 (0:1) Manchester Unieted w pierwszym meczu ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Rewanż za tydzień na Old Trafford.

Bayern w najgorszych koszmarach nie spodziewał się takiego początku meczu. Martin Demichelis faulował Naniego przy prawym narożniku boiska. Zawodnik Manchesteru dośrodkował z rzutu rożnego, piłka po drodze odbiła się jeszcze od jednego z obrońców i poszybowała w pole karne, gdzie ze stoickim spokojem do bramki wpakował ją Rooney.

W 10. minucie spotkania zakotłowało się pod bramką MU, pressing niemieckiej drużyny sprawił, że goście się pogubili. Na ich szczęście Bayern nie wykorzystał tego zamieszania.

Chwilę później pod bramką Bayernu obrońcami zakręcił Rooney, ale żaden z jego kolegów nie przyszedł mu z pomocą i skończyło się na strachu niemieckiej ekipy.

W 21. minucie tuż sprzed linii pola karnego kąśliwy strzał oddał Franck Ribery, piłka jeszcze skozłowała przed Edwinem van der Sarem, który obronił z ogromnym trudem. W odpowiedzi piłka po strzale Naniego wylądowała na poprzeczce bramki gospodarzy.

W 28. minucie powinno być 1:1. Dośrodkowanie Ribery'ego wybił Van der Sar, ale piłka trafiła wprost pod nogi Hamita Altintopa. Strzał Turka był bardzo niecelny, ale wbiegający na długi słupek Ivica Olic minął się z piłką o włos.

W 39. minucie doskonałe dośrodkowanie z lewego skrzydłą w pole karne Bayernu posłał Darren Fletcher - piłka wpadła wprost na nogę Rooneya, ale jego strzał w sytuacji sam na sam obronił Hans Joerg Butt.

W końcówce pierwszej połowy dwukrotnie na bramkę Bayernu uderzał Michael Carrick, ale za pierwszym razem jego strzał został zablokowany, a za drugim obronił Butt.

Po przerwie niemiecka ekipa rzuciła się do ataku i w ciągu 3 pierwszych minut MU był w poważnych opałach. W 56. minucie Hamit Altintop ograł trzech zawodników MU i uderzył na bramkę Van der Sara, jednak Holender był na posterunku. Chwilę później bramkarz MU obronił potężny strzał Marka van Bommela.

W 72. minucie po składnej akcji w polu karnym na krótki słupek bramki MU uderzał Olic - Van der Sar obronił instynktownie. Kilka minut później Gary Neville zagrał ręką około 23 m od bramki Van der Sara. Z rzutu wolnego uderzał Ribery, piłka odbiła się od Rooneya i kompletnie myląc bramkarza wpadła do siatki MU. Trzeba przyznać, że Bayern grając niesłychanie ambitnie zasłużył na tego gola.

Na 7 minut przed końcem meczu, po dośrodkowaniu Ryana Giggsa z rzutu rożnego, w poprzeczkę po strzale głową trafił Nemanja Vidic.

W doliczonym czasie gry Van der Sar uratował MU. Po pięknym rajdzie Mario Gomez wpadł w pole karne i nic sobie nie robiąc z asysty obrońców uderzył potężnie z kilku metrów na bramkę - tylko fantastyczny refleks Holendra zapobiegł utracie gola.

Chwilę później, w doliczonym czasie gry, Gomez po raz kolejny przeprowadził rajd, po którym wprawdzie stracił piłkę, ale przejął ją Olic i mijając obrońców jak tyczki płaskim strzałem posłał piłkę do siatki.

Bayern Monachium - Manchester United 2:1 (0:1)
    Bramki: Franck Ribery (77), Ivica Olic (90) - Wayne Rooney (2)

Hidden Content

Na Forum Wiaderko w ramach wdzięczności obdarowujemy użytkownika właśnie gibonem.

Domyślnie Odp: Bayern vs. Manchester 2:1

ktos mi w koncu wytlumaczy jaki jest sens robienia kopiuj, wklej (oprocz nabijania sobie postow), nie wyrazajac nawet swojego zdania na temat?
    debil wie ze czlowiek najpierw wejdzie na onet a nie na wiaderko, wiec zamieszczanie informacji gowno daje, chcesz podyskutowac o meczu ktorego nie ogladales to napisz chociaz jedno swoje zdanie