Yoda raportował właśnie post.

Powód:
spam
Post: Powrót po latach :)
Forum: Przywitaj się ze społecznością Wiaderka :)
Moderatorzy: Brak

Dodane przez: charytatywna
Oryginalna zawartość:
Witam,
To jest małe zaproszenie o charakterze niedochodowym. Zakładam, że nikt nie poczuje się nim urażony – choć to może temat odrobinę na marginesie problematyki tego forum.
Mianowicie fundacja Training Projects, w której pracuję zaprasza wszystkich do tegorocznej edycji akcji „HRowcy Dzieciom”. Jeśli Twoja firma organizuje jakiekolwiek projekty charytatywne dla dzieci z domów dziecka – możesz w nagrodę wygrać darmowe szkolenia dla swojej firmy. Udział w zajęciach pokrywa co do ich kosztu nasza fundacja. Tutaj zasady uczestnictwa : http://www.szkolenia-integracyjne.pl/HRdzieciom
W zeszłym roku kursy otrzymały m.in. Mostostal Zabrze, SKC HAAS, Conbelts. Miłe było to, że przesyłano bardzo oryginalne działania na rzecz dzieci: od remontów świetlic przez kursy języków obcych po leczenie i rehabilitację. Nie tylko dotacje na konto domu dziecka.
Jeżeli chętny wolontariusz nie zdąży brać udział w konkursie w obecnej rundzie programu, zapraszamy na kolejne. Rekrutacja odbywa się każdej jesieni.
Pozdrawiam serdecznie,
Rafal
PS. Mam nadzieję, że nikt tego wpisu nie potraktuje jako darmowej promocji – chodzi o niekomercyjne szkolenia dla wolontariuszy i działaczy społecznych.