O co w tym chodzi? Mam steama i włączam sXe i steam i mi działa sXe. ASle jak moja siora gra na Non-Steam to jak włączy sXe a potem Cs to pisze: "Nieznany błąd. Sxe injected zostanie zamknięty" I wyłącza sie albo sXe albo Cstrike. Na stron ie sXe psize że nie moze być uruchomiony przez cstrike.exe itd. To robie skrót na pulpicie od pliku hl.exe i ścieżka tego pliku jest taka po dopisaniu tego -game cstrike:

D:Counter-Strikehl.exe -game cstrike

I nic to nie daje dale to samo!!! HELP! Jak to naprawić?

Aha szukałem i nie znalazłem a szukałem od 42 minut z zegarkiem w ręku. Mam sXe 4.8 najnowsze i takie jest na tych servach needed (potrzebne)

[ Dodano: Wto 08 Kwi, 2008 ]
ODŚWIERZAM!!! SZUKAŁEM NIE ZNALAZŁEM!

[ Dodano: Wto 08 Kwi, 2008 ]
Czy ktoś mógłby w końcu odpisać nA M óJ TEMAT? Nigdzie nie ma jak to naprawić a ja teg opotrzebuję!!!!

[ Dodano: Wto 08 Kwi, 2008 ]
Prosiłbym o odpowiedź bo czekam już cały dzień i trzeci raz odświerzam ten temat! Przez cały ten czas szukałem tego w googlach i na forum.wiaderko.com i nigdzie nie znalazłem!

[ Dodano: Sro 09 Kwi, 2008 ]
NO NIE NO NIE MÓWCIE ZE NIKT TU NIE ZAJRZAŁ PRZEZ 2 DNI!! Ja naprawdę potrzebuję pomocy!!!

[ Dodano: Czw 10 Kwi, 2008 ]
OK jako że nikt z forum nie jest na tyle inteligenty żeby zauważyc temat proszę o zamknięcie. Pomogła instalacja innego CS bo ten był z Digital Zone i dlatego taki błąd wyskakiwał. Ściągnąłem innego i patch v.19 i działa sXe i wogule :p mam jeszcze jeden z tym problem ale to już moze inny temat bo to juz sprawa na większą skalę...


Close topic please!