Conflict: Global Storm


Pivotal Games ( producent )
SCi / Eidos ( wydawca )
CD Projekt ( dystrybutor PL )
gry akcji ( taktyczna )
30 września 2005 ( światowa data premiery )
09 marca 2006 ( data wydania w Polsce )
tryb gry: single / multiplayer nośnik: 1 DVD
wymagania wiekowe: 16+

wymagania sprzętowe: Pentium 4 2.5 GHz, 512MB RAM, karta grafiki 128MB (GeForce 4 lub lepsza), 2.5 GB HDD, Windows 2000/XP

Conflict: Global Storm to czwarta część popularnej serii, której poprzednie odsłony traktowały o wojnie w rejonie Zatoki Perskiej (dwa pierwsze epizody) oraz o interwencji zbrojnej Stanów Zjednoczonych w Wietnamie z lat 1966-1969. Tym razem trafiamy na pole walki z początku XXI wieku, a do boju wkraczają ponownie bohaterowie, znani z Conflict: Desert Storm i Conflict: Desert Storm II – Back to Baghdad czyli Bradley, Connors, Jones i Foley. Jednakże ten ostatni otrzymuje status zaginionego w akcji po udanej wrogiej zasadzce i musi go zastąpić kobieta imieniem Carrie Sherman, specjalizująca się w obsłudze karabinu snajperskiego.
Standardowa kampania dla pojedynczego gracza składa się z czternastu rozbudowanych zadań militarnych, zlokalizowanych w przeróżnych zakątkach globu ziemskiego. Pomiędzy poszczególnymi poziomami umieszczono scenki przerywnikowe, gwarantujące należytą spójność fabularną i przywodzące na myśl najlepsze kinowe filmy wojenne. Ponadto z dialogów, prowadzonych przez czwórkę głównych bohaterów w trakcie misji, dowiadujemy się o pozostałych wątkach scenariusza.Dane Uploadu:
- Upload na Koncie Premium
- Party 200 MB
- +10% danych naprawczych
- Poradnik do gry w wersji PL (187str. bogato ilustrowany )
- Upload Testowany - gra pobrana z serwera,rozpakowana,zainstalowana
- DZIAŁA - zero błędów CRC - Gwarancja 100%
Kod:
 Link został usunięty z powodu naruszenia regulaminu forum.
Lub jak ktoś woli

Kod:
http://rs-layer.com/directory-220521-26cb7v39.html
HASŁO

Kod:
clown